Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szereti a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szereti a barátnőm azt, ahogy kimondom a kedvenc szavamat?

Figyelt kérdés
A kedvenc szavam a mell. Nagyon szeretem ezt a szót napjában akár ezerszer kimondani, s általában nagy nyomatékkal, mélyebb hangon, jó hosszan kitartott l-lel mondom ki, valahogy így: mellll. A barátnőm már rosszul van, amikor kimondom ezt a szót, mert szerinte túl kéjesen ejtem ki, pláne a hosszan elnyújtott l-ek zavarják. S miközben kimondom azt, hogy "mellll", mindig látványosan odanézek a blúzára vagy felsőjére, s így együtt, a kéjes hang és a kéjteli pillantás mindig meghozza a kívánt hatást: vagy dühöng, vagy nevet kínjában a barátnőm. Én annyira élvezem, amikor kimondhatom azt, hogy "mellll". Ő miért nem élvezi? Pedig neki igazán szép adatott a kéjesen megnevezett testrészből.

2018. máj. 7. 23:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Ómá:D Picit kérdező nőlj fel talán; értelmes, intelligens, érett ember nem szórakozik olyannal, amitől a barátnője, akit elvileg szeret; kínosan, kellemetlenül érzi magát. Nagyon remélem, hogy a kérdés nem komoly.
2018. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért baj az, hogy meg vagyok őrülve a mellllekért. Én ilyen vagyok: mellllbolond, imádom a nyarat, amikor a buszon állva bele lehet bámulni az ülő hölgyek dekoltázsába, ezért szoktam udvariasan a barátnőmet is leültetni a buszon, amíg én fölötte állok, és csak csodálom a melllleit, gyönyörködöm a formás melllleiben.
2018. máj. 8. 22:55
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Jobb sztori nem jutott eszedbe? 😂😂😂 Ez már a kreativitás legalja...
2018. máj. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Lehet csak a szóval van gondja túl konszolidált neki a melll megnevezés, próbáld meg, hogy csöcsöket vagy, dudákat mondasz, hátha attól jobban beindul. :D
2018. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
95%
Én azt csodálom hogy neked van csajod.
2018. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem értem a csajod. Egyrészt hogy képes elviselni egy ilyen beteg idiótát?! Másrészt én már a második ilyen melllllezés után elkezdtem volna mondogatni neked az én kedvenc mondatom: Befizetlek egy kamcsatkai heretekerésre is a b..uzik seggrepesztő orgiáján!
2018. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Téged nem zavarna, hogy a nőd napi ezerszer azt mondogatja, hogy pééééééénissssssssszzzzz? és ilyen szépsegversenyeket közvetítene legszívesrbben?
2018. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!