Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek természetes...

Judutu kérdése:

Szerintetek természetes dolog, ha ahogy idősödik az ember bizonyos ételeket nem kiván amiket fiatalabb korban nagyon szeretett? Pl kedvenc volt a hal. S most rá se birok nézni!? Vagy szerettem a húsokat most meg csak az édesség kellene!?

Figyelt kérdés

2012. febr. 15. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetes módon változik az ízlésed. Nekem gyerekkoromban a rántott hús volt a mindenem. Most meg zöldség fanatikus vagyok.
2012. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem is kell ahhoz idősödni, az ember ízlése egy idő után sokat változik, nekem is van rengeteg olyan étel, amit kiskoromban szerettem, most meg rá sem bírok nézni, és van olyan is amit akkor nem ettem meg, de mára kedvenc ételeim egyike.

Egyébként a szervezet is jelzi, hogy mire van, vagy nincs szüksége, ezért kell lehetőleg olyan ételeket enni, amit akkor kívánunk.

2012. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ember ízlése napról-napra változik, szerintem normális dolog, viszont az tény ,hogy az idősek nagyon édesszájúak...általában
2012. febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!