Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fura az, hogy harmincas nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura az, hogy harmincas nő létemre izgat olyan gondolat, hogy fiatal, tapasztalatlan, esetleg szűz srácok nézegessék, simogassák, ujjazzák a puncim?

Figyelt kérdés
2018. máj. 9. 22:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%

Tök normális. Több ilyen csaj kéne! :)

35F

2018. máj. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63%
Papamaci visszatért hogy újabb gyanútlan szűz fiúkat fogjon.
2018. máj. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%
Ha lenne egy ilyen nő a közelben. :D Amúgy én benne lennék így közel a húszhoz.
2018. máj. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%
Szőrös hasú vén kecseg.
2018. máj. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
57%
Na beindult a dailybullshitgenerator.exe
2018. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Érdekesnek találom, hogy itt mennyire sokan mennyire megkeseredettek.

Azt a dolgot, hogy ki kire mit ürít, vagy milyen aberrált, eltorzult képe van a szexualitásról, gond nélkül elhiszi és elfogadja mindenki.

Ám az olyat, hogy egy nő szereti fiatal, tapasztalatlan fiúknak felajánlani a testét, már teljességgel elképzelhetetlennek tartjátok, és egész biztos valami vénség vagyok, lógó hassal, és csorgó nyállal a monitor előtt...

Az ilyenekkel szívesen találkoznék. Valószínűnek tartom, hogy nők közelében meg sem mertek pisszenni. Így tehát felesleges lenne a meeting...

2018. máj. 10. 09:55
 17/22 anonim ***** válasza:
80%
Itt csak közel 30 as szűz nyomik vannak. Ne itt keresd!
2018. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%
:)
2018. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
70%

" ... egy nő szereti fiatal, tapasztalatlan fiúknak felajánlani a testét ... "

Te szereted, vagy csak izgat a gondolat?

2018. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
79%

Én örülök ennek a kérdésnek.

És bár tudom, hogy sokan írtak már neked privátban. Én azonban felvállalom, én tapasztalatlan vagyok. megvan ennek a maga története. De most inkább néhány gondolatom

Az az igazság én is azt látom, a mai világban igencsak lenézik a szűz fiukat. És azt a kevés nőt, aki mégis értékeli ezt, még őket is lehurrogják. Kigúnyolják! Miért? Mintha mindenki profin kezdte volna. Mi ez a furcsa elvárás a férfiakkal szemben, hogy amint elkezd érdeklődni a szexualitás iránt, máris legyen profi, mert ha nem akkor…

És ez a 35 alatt „kuss” hozzáállás ezen csak még inkább súlyosbít.

És ha netán az ember elérte a 35 évet, de kevés élménye volt, akkor meg az a baj…

Kicsit olyan ez, mint a viccben a nyuszi, meg a sapkája. Sehogy se jó!

Én tudom mi változott! Hogy mi okozza ezt az egész hozzáállás béli változást.

Ezt hosszú lenne most kifejteni…

Kérem azokat, akik lehurrognák a kérdezőt, ne tegyék! Mert nem ő a hülye! Ő az egyetlen normális!

2018. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!