Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők egy része miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy része miért nem öltözködik szexisebben?

Figyelt kérdés
Még miattam sem hajlandó a farmernél izgalmasabb ruhát felvenni. Alatta egy unalmas bugyival.
2018. máj. 13. 08:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
9: Evolúciós szempontból az a fontos, hogy a nő külseje termékenységet és egészséget sugározzon. Amelyik férfinak erre nem áll fel (csak mondjuk egy kiba...tt ruhadarabra) és amelyik ettől nem tud elsülni, az jobb is, ha nem szaporodik. :D Szerintem elég ritkaságszámba megy, ha egy fajnak a női egyedei díszítik és kelletik magukat. Nézz körbe az állatvilágban, általában a hímek a feltűnőek, ők kell lenyűgözzék a nőstényt, ők visznek "ajándékot", és a nőstény dönt arról, melyik hímmel hajlandó párosodni. Sőt, némelyik el is fogyasztja utána a hímet. Szóval a buta fröcsögésed helyett inkább örüj, hogy nálunk embereknél egész jó dolgotok van nektek férfiaknak.
2018. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%

Egy NŐ a férfi szemében = SZEX, vagy annak a lehetősége. A férfiak jópofizása= a szex előszobája.


Ami a szexen kívül történik a nők és a férfiak között, az az idő a férfiak szemében egy üres holtjáték, hogy ez az idő lerövidüljön, elkezdenek jópofizni, mert akkor már az előszobában vannak... Jó napot.

2018. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
Én most épp egy számmal nagyobb, fehér uniszex pólóban és egy hawaii mintás rövidnaciban vagyok. Elég szexi?? :D
2018. máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

9, egy nyomor vagy. Inkább ez a baj a mai társadalommal, hogy azt hiszitek ti vagytok az istenek, mert kolbász van a lábatok között. Nem beszélve arról, hogy manapság egy nő már sokkal jobban ki tud elégíteni, mint egy pasi kolbásszal a lába között.


Úgy öltözködünk, ahogy akarunk. Elég baj, hogy ha valaki csinosabban felöltözik, a tapló parasztok már egyből azt hiszik, hogy azért öltöztünk fel úgy, mert hogy nekik akarunk tetszelegni és jönnek itt a paraszt szöveggel, hogy de kiny@lnálak stb.. na ez a szomorú, nem az, hogy a barátnőd úgy öltözik fel, ahogyan akar.


23L

2018. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Inkább az a baj a mai társadalommal hogy a nők hiszik el hogy nem a fajfenntartásból indul ki minden.Igen ez a pszichoszociális egy nagyon frankó dolog de gondolod hogy ez nem az ösztönökből indul ki? gondolod hogy ez egy teljesen különálló dolog?Azzal nem lehet vitatkozni hogy nem csak a szex a közepe mindennek mert igen vannak érzelmi szükségletek is hiszen én férfiként is arra vágyom hogy olyan partnerem legyen akinek hasonló a gondolkodása ergo úgy érzem hogy ő én vagyok és fordítva.Viszont az a nő aki tényleg elhiszi ezt az első látásra szerelmet meg a sok puncsolást és körítést...na ezek azok akik itt sírnak naphosszat hogy a férfiak degeneráltak.De nézzük miről is beszéltek,azt mondjátok hogy nem vagyunk "ösztönlények" és a szó puritán formájában ez igaz is...mégis hogy lehet hogy a szexből iparág lett?méghozzá nem is akármilyen,akármekkora?ja igen emlékszek mert a férfiak degenerált idióták akik mindenre kiverik igen ez releváns és véletlenül sem bélyegez meg téged feminista disznóként.Az állatvilágból beemelni példákat meg frankó de ha belegondolsz közel nincs olyan fejlett idegrendszerünk mint nekünk tehát addig nem jutnak el hogy ha valahogyan szebbnek tűnhetnek kapósabbak lesznek.De pl mi a helyzet a pávákkal?figyi Wikipédia " "Különösen jó példa a nemek közötti szelekcióra a pávák esete, ahol a kakasok díszes farktollazatukkal próbálják elcsábítani a tojókat, akik pedig azt a kakast választják, amelynek a legpompásabb a farktollazata." Gondolod hogy ha valahogyan ékesebbé tudnák magukat tenni akkor nem tennék meg? Ez lényegében egy verseny ahol a jobb genetikájú mindent visz a rossz genetikájú meg elhal a természetes szelekció miatt.Borzasztó nehéz lehet elviselni a valóságot ha a genetikád miatt vesztesnek születsz...gondolod hogy a jobbnál jobb nők akiket százezrek követnek az instánt és társain itt panaszkodnak a gyakorin hogy nem találnak párt? nevetséges.
2018. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
88%

#15-ös, csak szólok, 21. századot írunk. Olyan dolgok vannak ebben a korban pl. mint a fogamzásgátlás, születésszabályozás, meg mesterséges megtermékenyítés. Emellett internet, mikorhullámú sütő, nanotechnológia, génmódosított élelmiszerek, húrelmélet, Nagy Hadronütköztető, pszichoanalitika, földönkívüli intelligencia-kutatás stb. stb.


Aki még mindig ott tart, hogy fajfenntartás meg ösztönök, az jócskán le van maradva. Már egy jó ideje ennél sokkal összetettebb a világunk.

2018. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!