Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a csaj tényleg úgy néz ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csaj tényleg úgy néz ki mint egy gyerek, vagy szexi?

Figyelt kérdés

[link]


Aki dugná az lehet, hogy pedo hajlammal rendelkezik?


(Szerintem nem, én dugnám, de egészségesnek tartom magam)



2018. máj. 14. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Chrissy Costanza, 22 éves és eléggé alacsony lány :D

Ettől függetlenül szerintem nem néz ki úgy, mint egy gyerek, szimplán szép, fiatalos az arca, és tényleg picike, de jól néz ki. Én is dugnám.

2018. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy biztos! Nagyon ronda szegény
2018. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyik se. :D


Amúgy tinédzsernek néz ki, de csak az a pedo aki 14 évnél fiatalabbhoz vonzódik (illetve ha még ő sincs 18 akkor 5 év korkülönbségtől).

2018. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez messze áll a gyereklány látványától. A pedofil fogalma egyébként sok esetben rosszul értelmezett. Kérlek nézz utána, zanzásítva, hogy érthető legyen: olyanokra izgul akiknek még nem fejlődött ki a nemi jellegek közül egy vagy akár több.

Ennek lánynak azért erősen látszanak a női vonásai, alakja, jellege.

2018. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első ránézésre is 19-21-nek tűnt, szóval simán. De mint valaki írta 22 éves, szóval mindenhol legális, kivéve ahol házassághoz kötik a szexet :D


És nem, nem pedofil, mert az az éretlen testre gerjed, jellemzően jóval a beleegyezési korhatár alatt...

2018. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én pl. Ariana Grandet is dugnám, de ha valakinek mondom, akkor mindig megkapom, h pedo vagyok... :/
2018. máj. 14. 18:38
 7/11 anonim ***** válasza:

te szimplán nem vagy tisztában a pedofil jelentésével, a pedofil az aki serdülőkor előtti lányokra/fiúkra gerjed, ez a csaj ránézésre 16 évesnek néz ki

legközelebb gondolkozz mielőtt hülyeségeket beszélsz

2018. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én értem, de úgytűnik társadalmilag az is elitélendő, ha nem nagymellű, magas 30-asnak kinéző nők jönnek be 26 évesen...
2018. máj. 14. 19:16
 9/11 anonim ***** válasza:

26 évesen abban nincs semmi elítélendő

40 felett már igen, rossz szemmel néznek az emberre ha egy egy 21-22 éves csaj a partnere

ismerősömmel történt nem rég, alig 50, a 20 éves lányának most született 1 éve kisbabája, mentek az utcán azt egy öregasszony olyan megvetően bámulta őket, biztos azt hitte ő az apuka, és nem a nagyapa

2018. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nézd meg akkor Piper Perrit

Ő egy gyereklány de sorra rakják meg a méretes négerek

2018. jún. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!