Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire megszokott hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megszokott hogy egy nő többször elmegy szex közben?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy szex alatt 3-4 alkalommal is el tud menni


Van hogy előtte kinyalom hogy kétszer elmenjen és akkor utána még szex közben 3-4 alkalommal simán elerem az orgazmust


De ha jobb napom van akkor nyalás nélkül is megvan, csak figyelnem kell hogy mikor elmegy akkor én ne menjek el


De a végén is mindig úgy fejezem be hogy egyszerre menjünk el , kivéve ha arcra vagy testre akarok élvezni



Ez mennyire megszokott vagy mitől lehet ez hogy ennyire "jól" megy? 3 éve vagyunk együtt


2018. máj. 14. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Örüljön neki. Más soha nem megy el..
2018. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Dicsekedni jöttél?

Érdekes hogy itt minden pasinak az állítólagos barátnője elmegy 5x-6x egy alkalommal, a való életben viszont a nők egyszer sem tudnak elmenni....Sőt, itt mindenki állítja hogy mennyire imád nyalni, de a valóságban a faszik 80%-a soha nem csinálja...

2018. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
2# Életemben nem találkoztam olyan nővel, aki ne tudna elmenni, viszont a nyalást szinte egyik sem akarta engedni.. miután engedték már persze jó volt nekik is.. szóval nem csak a férfin múlik.. mikor elindulok sokszor lefele.. "azt ne".. stb.. pedig aztán nem vagyok ám ocsmány, meg a fogaim is megvannak.
2018. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

2-es vagyok.

Én is nő vagyok, és a barátnőimmel szoktunk ilyenekről beszélni. Olyankor miért van az hogy teljesen mást mondanak mint az itteniek?

Meg ez mondjuk a nők sara, de a legtöbben megjátszák az orgazmust, hazudnak a pasiknak, és azok teljes mértékben azt hiszik hogy a nőjük többször is elmegy szex közben :)

2018. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom miért mondanak mást a barátnőid, nem ismerem őket, nem voltam még velük. A megjátszott orgazmust pedig fel lehet ismerni.. egy nő csinálta csak.. 15 évvel volt idősebb nálam.. szánalmas volt.
2018. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
#4 de hát akkor még is csak a nők sara, hísz ők játsszák meg, ha nem tennék akkor másképp csinálnák a pasik. a legjobb az lenne ha nem csak a jelentéktelen témákról beszélnének annyit, hanem arról is hogy mit szeretnének az ágyba. hiszen a szex társas játék, és nem attól leszel jó benne ha színészkedsz.
2018. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

akik nem hiszik én nőként írok hogy oral után szex kozben is képes vagyok 3-4x is elelvezni... egyszerűen olyan helyekre nyúl vagy simit vegig a kezeivel hogy elvisznek a dolgok:)

Annyiban megrrositenem a valaszadokat, hogy az én palim imád nyalni, én kevésbé szeretem hiába élvezek el ahhoz nekem nagyobb "odafigyelest" igenyel hogy elérjem az orgazmust.... nem tudom más csajok H vannak vele de ha már nyálas akkor én úgy már imádom ha az ujjait is hasznalja kozben:) vagy mást, játékot vagy bármit de ahhoz meg sajnos visszafogott a kedves meg:P

21/n

2018. máj. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon megszokott. A legtöbb nő színlelte már az orgazmust. Te is olyant fogtál ki, akit többet is megjátszik alkalmanként, csak hogy örülj. Rossz érzés lesz neked, amikor ez kiderül...
2018. máj. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ocsmány stílussal te csak a farkadat vered a billentyűzetbe, 100% hogy nincs barátnőd te kis nyomi :)
2018. máj. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a nők képesek rá, mármint a szerencsésebb lányok, de nem annyira megszokott és sokszor tanulni kell.

nagy szerencsémre, az én párom is képes a több menetre, habár néha nem kívánja, mert olyankor inkább egy nagyot akar élvezni, de néha pedig nagyon kívánja újra és újra.

ami azért más, hogy ezt valamennyire tanulni kell. ritka, hogy teljesen természetes legyen már az elejétől kezdve, de kis odafigyeléssel elérhető (most pasiként mondom, saját tapasztalatból, lehet sok nő nem így látja)


pl párom első pasijánál nem volt orgazmusa, nem is élvezte a szexet, de azt hitte ez a normális. Második pasijánál már rájött, hogy lehet jobb is és volt már orgazmusa is. Miután velem összejött, mi is aktívan szexeltünk és gyakoroltunk, elsőnek arra mentünk, hogy azért lehetőleg minél jobb legyen neki is, szóval, hogy legyen legalább orgazmusa egy szeretkezésnél. És az évek során valahogy a nagyobb hancúrozásoknál előfordult, hogy kettő vagy esetleg három is volt neki, azok nagyon jó éjszakák voltak és utána egyre könnyebben ment. Ma már az egy nem probléma és tudjuk hogyan kell kettő, hármat, négyet is előhozni, sőt volt már 7-8 is.

Idő, kitartás, odafigyelés és tapasztalat kérdése, menni fog, csak gyakorolni kell.

2018. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!