Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a fönökömmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a fönökömmel többször is és most bűn tudatom van elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Végülis az élettársammal szakítottam és míg nem voltunk együtt többször le feküdtem a fönökömmel még akkor is amikor tepert utánam a volt párom mert jól éreztem magam vele szexuálisan tehát nem szerettem a főnököm csak jó volt vele a szex.Most 5 hónap után úgy néz ki a volt párommal kibékülünk lassacskán elmondjam neki hogy szexeltem a fönökömmel vagy inkább tartsam meg titoknak?

27/L



2018. márc. 11. 15:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Szimplán csak ne mondd el. Ha kiderül, akkor meg ne szabadkozz.
2018. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És ha kiderülne és pont hogy azért hagy el megint mert nem voltam vele őszinte?
2018. márc. 11. 15:17
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Honnan derülne ki? Ismerik egymást?
2018. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát minimális szinten ismerik egymást csak.Hisz ha elém jött régebben akkor találkoztak meg váltottak néhány szót.
2018. márc. 11. 15:24
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szakítottatok, amíg nem voltatok együtt, honnan kellett volna tudnod, hogy újból összejöttök? És akkor 5 hónapig (ha előre tudtad volna!) tartottad volna magad dunsztos üvegben?

Nem kéne elmondani! Az élet ilyen!

2018. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezné, hogy abban a fél évben volt-e valakid, hazudnál neki?
2018. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod helyében lennék, szeretném tudni az igazat, viszont kicsit kiábrándulnék belőled, és ha még mindig ő a főnököd, akkor alapot adna a féltékenységre, hisz, honnan tudom, hogy az a fajta jó szex, már nem hiányzik, és ha picit összezörrenünk, nem szaladnál-e hozzá. /N/
2018. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A szex a párommal is mindig jó volt nem azért szakítottunk.
2018. márc. 11. 15:39
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

Ne legyen bűntudatod! És amíg nem voltatok együtt, addig Ő mit csinált? Spártai visszafogott életet élt?

Halgass róla! Ezzel csak bonyolódítanád az egyébként sem egyszerű életedet!

2018. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Beléd is élvezett?

HAgytál neki olyanaokat, amit a pasid nem tehetett veled, pl szájbaélvezést, stb?

Mert h igen, akkor ne mond el neki!

2018. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!