Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges normális szexpartne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges normális szexpartnert találni az interneten?

Figyelt kérdés

Aki regisztrált már szex társkereső oldalon..

Mennyi sikerrel járt?

Mik a tapasztalatai?

És most nem a fizetős oldalakra gondolok, hanem amikor két ember tényleg a szex miatt találkozik..

Létezik ilyen?

Nemet és kort is írjatok.


2018. máj. 15. 12:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ezek mind lehúzások, meg ugyanúgy a pénzre mennek.

Legegyszerűbb a szexpartnerkereső oldalak hivatásosokkal ott biztosra mész

2018. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Lehetseges ;)


37f

2018. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Pár éve egy szakítás után regisztráltam egy ilyen oldalon, és akadtak szép számmal kis kalandocskák...

2018. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Egyébként én nő vagyok.

Mindössze csak kíváncsiságból tettem fel ezt a kérdést.

Akinek volt ilyenben része, neki hogy jött össze, milyen volt az első alkalom stb.

Minden érdekel :)

2018. máj. 15. 12:51
 5/26 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült, nem feltétlenül egyszerű, főleg ha nem fizetsz hogy több levelet küldhess stb (sok oldalon van megszorítás, hogy csak napi 2 levél vagy ilyesmi), meg azért függ attól is, hogy hol laksz, de simán össze lehet hozni néhány találkozót ha türelmes vagy.

26f

2018. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

De jó vagy rossz tapasztalatok vannak inkább?

Arra gondolok, hogy beszélgetek valakivel x ideig teljesen rákattanunk egymásra majd eljön a találka és tök csalódás az egész..

Ilyen létezhet?

2018. máj. 15. 12:59
 7/26 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik. Nekem is volt már ilyen. Ez a legjobb hely erre.

40F

2018. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Általába nem 5 perc beszélgetés után szoktam találkozni, szóval velem még olyan nem volt, alapos beszélgetés, képcsere, hogy tutira egymást akarjuk-e, aztán tali. Szóval személyesen még nem futottam bele ilyen problémába, akivel odáig eljutottam, azzal már tovább is mentünk.
2018. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Már sikerült többször is, én nem konkrét szexpartnerkereső oldalon voltam, talán épp ezért ment könnyen. Ha kell tudok majd pár linket adni ahol hamar lehet ismerkedni.

Regisztrálsz kiírod mit keresel, majd jönnek a levelek, válaszolsz nekik és kiválasztod a legszimpatikusabbat, utána a többi csak rajtatok múlik. Volt rossz és jó tapasztalatom is, a legtöbbször a valótlan külső ami zavaró plusz az amikor megbeszéljük a személyes találkozást és el sem jön.

2018. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Általában ilyen szexpartner kereső oldalakon, főleg párok vannak jelen, akik felakarják dobni a párkapcsolatukat. Nos ilyen párok általában nagy és vastag farkú tagot keresnek harmadik vagy 4. 5. beszállónak. Tehát a kisfarkúak szinte biztos, hogy nem találnak maguknak partnert ilyen keresőkön. Magányos nők elég ritkán fordulnak meg ilyen oldalakon, de láttam többet is. Nekem, mindig csak párhoz sikerült csatlakoznom eddig és magányos nőhöz még nem ilyen oldalon. Ez lehet annak tudható be, hogy a női nickek kamuk vagy a fele meleg férfi és szintén kamu. 38F
2018. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!