Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van köztetek, aki rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek, aki rendes társkeresőn, tehát nem kimondott szexpartnerkeresőn talált normális, nem hivatásos szexpartnert?

Figyelt kérdés
Milyen volt, megérte? Nem féltél, hogy orális úton akár elkaphatsz valamit, hisz nem is ismered a másikat? Hány ilyen partnered volt? Miért neten kerested?
2012. aug. 6. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
normális szexpartner?::AS:D:AS:DA
2012. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális...,besírok mingyáá:DDDD
2012. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Neverwalkalone ***** válasza:
A normális relatív fegalom :D amúgy olyanon ne keress mert nincs de még normális nőt se találni... Várom a cáfolókat :D
2012. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hülyén fogalmaztam:D De arra gondoltam, hogy nem hivatásos, és azért nem is olyan, aki bármikor bárkivel összefekszik.
2012. aug. 6. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a lány aki ilyenre regisztrál, lehet nem hivatásos, de az tuti, hogy bárkivel össze fekszik.

Szerintem még az állófa.szú csövesre is képesek lennének ráülni.

Undorító

2012. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Neverwalkalone ***** válasza:
utolsoval egyetertek :D
2012. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!