Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol van esélyem normális fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van esélyem normális fiút találni hosszú kapcsolatra? Van normális társkeresőoldal ahol nem szexpartnert találok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol van esélyed.
2012. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

bizony mindenhol van esélyed.itt is

de ez attól függ hány éves vagy

2012. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Függ a korodtól, elvárásaidtól.
2012. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fiú v. lány vagy?
2012. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és 31 éves,nem vagyok kövér és kék szemem van.
2012. aug. 25. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:
31 évesen érett nő vagyok. nehéz is meg nem is párt találni
2012. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az origorandin.meg a párom.hu-n inkább 30 feletti korosztály van.érdemes felnézned oda.

de neten nehéz találni megfelelő partnert

Én is próbálkoztam hátha akad egy lány,de nem volt senki..

2012. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek ha érdekel írj privátot 19/f
2012. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bármelyik társkereső oldalon van eélyed. Ha nem eleve olyan képet raksz ki, amin tiszta depressziósnak tűnsz, vagy éppen a fürdőszobában készítetted és slamposnak nézel ki rajta, akkor sokan írnak. Persze meg kel találni az egyensúlyt, szépen legyél kisminkelve, de ne rakd ki a dekoltázsod, ne feszíts a képen és ne tűnj közönségesnek, viszont sokkal jobban em érdemes kinézned rajta, mint a valóságban. Egyik barátnőmnek naponta 10-en írtak, amikor egy teljesen egyszerű, mosolygós képet rakott ki, min ki sem volt sminkelve, garbóban volt, pedig mosellkedett is, de nyilván direkt nem rakott fel egy modellfotót (és igen, van, hogy egy mosell, sem talál párt), neki az anyukája is társkereső oldalon próbálkozott (50 évesen) és édesanyja, aki egyébként csinos nő, teljesen kikent arcú, dekoltázsos képet rakott fel, hát csak olyan ajánlatokat is kapott...

Szóval van esélyed, de jól válaszd meg a képet és ne írj magadról sok baromságot, inkább ne írj nagy bemutatkozó szöveget, minthogy leírd, ogy szeretsz olvasni meg zenét hallgatni és amúgy házasság céljából keresel párt, mert teljesen unalmasnak hangzik az ilyen szöveg, ráadásul ki a fene az, aki már az első rand előtt el akarná dönteni, hogy meddig marad majd veled?


De egyébként megpróbálhatnál a valós életben is társat keresni, járkálj el sokat, de persze nem diszkóba, vagy táncolós helyre, hanem egy (maximum!!!) barátnővel üljetek be kávézni valahova, szemezz a buszon, ne szaladj haza munka után, hanem mondjuk az uzsonnádat fogyasz el egy parkban a padon üldögélve. Szóval érezd jól magad és közben add meg a lehetőséget, hogy rádtaláljanak. Engem úton útfélen leszólítanak (28 éves vagyok, tehát nem sokkal fiatalabb, mint te), pedig nem vagyok egy modell szépségű lány, semmi extra nincs rajtam, csak éppen sokat mosolyok. Az nagyon fontos!

2012. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!