Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire általános, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire általános, hogy egy nő szeret és tud is mélytorkozni?

Figyelt kérdés

Ti elvárjátok, férfiak? Mennyi ilyen nővel találkoztatok a szexuális kapcsolataitok során?


Nők, ti szeretitek csinálni?


Abban a hitben voltam, hogy annyira nem extra dolog, talán alap is, de a gyiket olvasva nem ezt látom.



2018. máj. 17. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dugj le egy akkora uborkát a torkodon mint amilyen a farkad (állva!!!) és utána írd le a saját véleményed.
2018. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Az en praxisomban sajnos ritka. Eddig ket csaj volt aki megcsinalta es elvezte. En fel-fel vetettem, de ha nem akartak nem csinaltuk.

40f

2018. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1es, nem akartam leírni, de én nő vagyok, és szeretem csinálni. Arra lennék kíváncsi, ez mennyire általános.
2018. máj. 17. 15:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nőnek olyan kellemes érzés az, ha ledugnak a torkán egy nagy faszt. Lehet hogy te szereted, de az te vagy, a többség általában nem szeret fuldokolni és hányingerrel küzködni.
2018. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbben már attól hánynak, ha az ujjukat ledugják a torkukon. én is már akkor öklendezek, ha orvosi vizsgálaton valamit a számba tesznek. éppen ezért nem próbáltam, és nem is fogom kipróbálni a mélytorkozást...bár amelyik pasi olyan gyökér, hogy elvárja, annak szívesen lehányom a szerszámát, ha attól jobban érzi magát...és nem kérek privátokat, mert tudom, hogy vannak olyan elvetemült perverzek, főleg itt gykn, akik erre gerjednek, de szarkazmus volt, bocsi.
2018. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem még senki nem bírta tövig :)
2018. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6# ezt senki nem kérdezte, de nyugodj meg, a "nagy" farkad miatt max a homokosoktól fogsz privátot kapni, nem a nőktől.
2018. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Egy 13 centiset pl sztem szinte mindegyik letudna mélytorkozni. 16 és afelett már cinkesebb :D
2018. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as előbb próbáld ki te. Dugj le a torkodon egy 13 centis uborkát.
2018. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Én már hánytam le emiatt partneremet. Exet. Pedig nem volt ű de hatalmas.
2018. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!