Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire általános, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire általános, hogy egy nő szeret és tud is mélytorkozni?

Figyelt kérdés

Ti elvárjátok, férfiak? Mennyi ilyen nővel találkoztatok a szexuális kapcsolataitok során?


Nők, ti szeretitek csinálni?


Abban a hitben voltam, hogy annyira nem extra dolog, talán alap is, de a gyiket olvasva nem ezt látom.



2018. máj. 17. 14:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én pl most tanulgatom a párommal mert nemem pl izgat a dolog. De neki van a legnagyobb farka az eddigi párjaim közül(neki 18 előzők 11, 14 cenisek voltak) először el is keseredtem hogy az övét nem tudom úgy bekapni és féltem hogy neki ez így borzalmas lesz. Első próbákra nála kiakadt az álkapcsom vagy nem bírtam még bekapni a mradék 3-4 centit....

De nem meglepően jót tett a kapcsoltunknak hogy próbálkozunk mély torkozni mert illik a fétisünköz is.

Már jobban megy mint legelsőre és egyre jobb lesz mindkettőnknek.

De nem húzom rá az én külön szexuális élvezetemet az átlagra. Én máshogy működöm mást élvezek mi így szeretjük :)

21/n

2018. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szeretem csinálni,de az elején óvatosan kell,mert be kell melegednem hozzá :/ most így bekapni 14-15 cm nem nagy kunszt de rendes tempóban csinálni már nem jó bemelegítés nélkül.
2018. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Segítsetek már, légyszíves. Tényleg olyan rosszul bánok a lányokkal, (abban amit leírtam ott?), hogy ennyire le kell pontozni?
2018. máj. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!