Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg létezik olyan nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan nő akinek az a fétise, hogy nem független pasija legyen?

Figyelt kérdés

Mi a jó benne, a tudat, hogy elszeded másét? Vagy nem akarod elszedni, csak a felesége/barátnője mellett csinálja veled is? Szexuálisan izgat vagy inkább maga az érzés, hogy máséval csinálod? A tiltott gyümölcs? Csak egyszer, mintegy trófea vagy folyamatosan, szeretői viszonyban?


Érdekelne részletesen, ha valaki tényleg erre gerjed kérem írja le miért és hogyan csinálja.


Mivel a téma ellentmondásos és sokan gyűlölik az ilyen nőket, ezért jöhet magánba is a válasz. (NEM ismerkedni akarok!)



2018. máj. 17. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Már ez is fetisshh? Reserved fetisshh vagy mi ez?
2018. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarom elszedni, csak néha pár órára és hosszútávú szeretői viszonyban. Én sem vagyok független, ezért olyan érdekel, aki szintén nem. Nem mondanám ezt a dolgot fétisnek, de izgat a karikagyűrű egy férfin, aki titokban engem kíván, rám gondol. Továbbá egy foglalt férfinek nagyobb értéke van a szememben.
2018. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

A kettes jól beszél.

Nálam is ugyanez a helyzet.😃

2018. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pomazi73 ***** válasza:
2es és hármas. Jééé értem! ;)
2018. jún. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen
2018. júl. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért alakulhat ki néhány emberben, hogy megmutassák, hogy van barátnője de akkor is én kellek neki.

És ez piszkálja az egójukat.

2018. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!