Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van olyan szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan szexuálisan nyitott nő, aki párkapcsolatot keres, de abba beleférne harmadig személy is az ágyban?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy van-e olyan nő, aki direkt olyan párkapcsolatot keres, amibe beleférne a swingerezés, stb.

2018. máj. 18. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Az már nem pár kapcsolat

Értsétekmár meg

Több szeméky az ágyban nem fér a PÁR kapcsolatba

2018. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Az egyessel egyet értek!

A válaszom pedig van ilyen nő, de nehéz megcsípni.

2018. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Biztos van, de az perverz! :/
2018. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tetszene ez a hármas dolog hogy két pasival lennék együtt akik biszexek és előttem is szexelnek ők is nem csak velem

Úgy élnénk együtt hárman

Semmi esélyem ilyet találni sajnos

2018. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Párkapcsolatot így nem lehet kialakítani.

Nem tudhatod milyen érzelmek kerülnek a felszínre.

De ha már együtt vagy valakivel akkor lehet nyitni , megbeszélni partnered párod társad bele menne -e ilyenbe.

2018. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Én csak akkor, ha 2 pasi + én a felállás.
2018. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Van.. azaz nem hétköznapi párkapcsolat. A barátnőm ilyen lett mellettem, és nem azért mert követeltem, hanem mert érdekesnek találta a dolgot. Azt tudni kell, hogy mindketten elég nyitottak vagyunk és nekem van egy fele perverzitásom..Így mi úgymond kandualista párkapcsolatban élünk. Nem fogom részletezni, hogy mit jelent. Mar pár éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást és nem is akarunk változtatni semmin. Szóval csak meg kell találd a magadnak való lányt.
2018. máj. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!