Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan valhat egy viszonylag...

Gumikacsaszerzetes kérdése:

Hogyan valhat egy viszonylag visszahuzodo, nem tul magabiztops lanybol, egy ismerkedesre nyitott szemely?

Figyelt kérdés
Hamarosan 17(L) leszek es meg nem volt kapcsolatom, eddig nem is ereztem magam erettnek hozza, de most eljott az az idoszak amikor mar nagyon vagyni kezdtem egy olyan szemelyre aki szeret es gyengeden banik velem. Semilyen tapasztalatom nincs a fiukkal. Nem tudok laza es annyira kozvetlen lenni a tarsasagukban mind a lanyok tobbsegenek. Felek mit gondolhatnak rollam es ha valakivel viszonylag joba vagyok veluk is tartozkodom a kisse szemelyes erintezesektol. Itt arra gondolok hogy nem merem csak ugy megolelni, mert attol tartok hogy o nem kedvel elegge es hogy arra gondolna hogy ez most miert olelget? Hogyan valtoztassak ezen es mit tehetnek hogy ne gorcsoljek ra az ilyensmire es sokkal jobban tudjam adni onmagam a fiuk tarsasagaban is ?

2015. márc. 1. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a név... :DDD

Azt gondolom, hogy jó a humorod :D

2015. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D Meg varom a jo tanacsokat.
2015. márc. 1. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Muszáj odamenni a fiúkhoz, különben hogy gyakorolsz? :)
2015. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A de nem merek en kezdemenyezni...aaz nem ugy van ha valakinek bejossz az kezdemenyez. Mivan ha hulyenek nez? es nem tetszem neki? S amugy is nem szeretem kulso alapjan megitelni az embereket. Eloszor meg kell ismerjem hogy tetszen. mivan ha kulsoleg tetszik s a szemelyisege nem szimpi? csak ugy megszakitani a kapcsolatot ..nem fura? Talan itt kellene kezdenem :)) Te hany eves vagy? :D
2015. márc. 1. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez vagyok csak fiúban.

Csak én nyilván lányra vágyom, akivel gyengéd lehetek. :)


Kicsit el kéne engedni magad. Tudom, hogy nem könnyű, de meg kell próbálni nem azzal foglalkozni, hogy mit gondolhatnak mások. Ol nekem volt, hogy tök ismeretlenül mentünk haverokkal egy csajszi szülinapjára, mindenki végigpuszilta, én viszont nem, mert ismeretlen vagyok számára, minek puszilkozzak, mit gondolhat rólam, ha ismeretlenül oda megyek puszilkodni. Aztán pont, amiért nem puszilkodtam azt hallottam vissza, hogy miért voltam ilyen illetlen. XD


Szóval vedd be a leszarom kapszulát. Ne mások" gondolataival" foglalkozz. Még én is most "tanulom".

"Az élet ott kezdődik, ahol a komfortzóna véget ér"

2015. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi es kuldok neked egy puszit ezert :D
2015. márc. 1. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok :) Teljesen jól mondja a felettem szóló.
2015. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha gondolod írj, en is ilyen szituban vagyok/voltam allandoan. L
2015. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!