Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyereket akar nekem csinálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket akar nekem csinálni?

Figyelt kérdés
Elég régóta tartó szexkapcsolatban! vagyok egy pasival, aki az utóbbi időben elég trehányan kezeli az együttléteket. Mivel nem vagyunk együtt, abszolút nem szeretném, hogy terhes legyek, ő viszont amilyen gondossággal és odafigyeléssel védekezett eddig, az utóbbi időben mintha leszarná a dolgokat. Lett róla beszélve, de ezek után is szintén próbálkozik (gumi nélkül, megszakítással). Miért csinál ilyet egy pasi, ha tudja hogy ezt nem vállalhatnánk??

2018. máj. 16. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Miért csinál ilyet egy pasi, ha tudja hogy ezt nem vállalhatnánk??"


Mert hagyod neki. Ha az elején kategorikusan kijelentenéd, hogy vagy gumit húz, vagy nincs szex, akkor nem lenne gond... max otthagy, de akkor annyit is ér.

2018. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálja, mert megteheti, mert csak a játékszere vagy és mert lexar téged.


Amúgy tudtad, hogy már az előváladék is tartalmazhat spermát és hiába a megszakítás, simán teherbe tudsz esni?


Megéri ez neked?!

2018. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elég határozott.
2018. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyébként több éve van ez a dolog köztünk. Érdekes, eddig nem szart le, most meg akkor hirtelen már leszar? Eddig úgy vigyázott, mint más sose, most meg meggondolta magát?? Nem hinném, hogy ez leszarás...
2018. máj. 16. 21:10
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Igazad van, lehet nem jól fogalmaztam, nem lexarás, hanem megunás....
2018. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Megunta a gumit.

Volt egy másik nője, aki tablettázott vagy engedte megszakítással és hozzászokott a natúr szexhez.

2018. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Nyugi ettől még nem szerelmes beléd....

Ne reménykedj!!

2018. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Tudja, hogy se egy abortuszt nem neki kell átélnie, se egy nem tervezett gyereket felnevelnie.
2018. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem szedsz fogamzásgátlót? Akkor még el is mehet benned..
2018. máj. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Ostoba vagy kérdező...
2018. máj. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!