Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hamyadik randin érdemes a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamyadik randin érdemes a szex hogy ne nezzen könnyű vérűnek a srác?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit nagyon kivánok,ő is engem. Hanyadik randin lehet? Nem szeretnek neki könnyő vérűnek tűnni.

2018. máj. 19. 16:36
 1/9 A kérdező kommentje:
*Hanyadik
2018. máj. 19. 16:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első páron ne,mondjuk a harmadukon már mehet.Ne ellenkezz ha rád akar mászni.
2018. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Isti1976 válasza:

Amint úgy érzed... ha már most is úgy érzed akkor most :)


Esetleg győződj meg róla, mennyire gondolja komolyan a kapcsoatotok és ha jól vizsgázik, akkor utána.

2018. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem aki kíván téged és te is őt, az nem fog könnyűvérűnek tartani ha az első randin beteszi neked! ;)

Én legalábbis csak még jobban kívánnám, de eszembe nem jutna ilyesmi!

Akinek ilyesmi megfordul a fejében, az meg valami szentfazék és úgyis eszébe fog jutni ha száz évig váratod is...

2018. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyik haver elhívta randira a neki tetsző csajt. Már az első randi után dugtak. Azt mesélte hogy neki ez furcsa hisz azért először pár alkalom udvarlás szokott lenni ahogy mondta aztán csak utána van szex. Legalábbis így tapasztalta. Végül is elvette feleségül később.
2018. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
csak annyira vagy könnyű vérű, mint amennyire ő is. semmivel sem jobb nálad hísz ő is annyit várt mint te. szóval én nem gondolok semmi rosszat ha már az első randin lefekszik velem
2018. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ezen fog múlni.
2018. máj. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

ha nem akarod hogy könnyűvérűnek tűnj, akkor először járjatok, utána pedig lehet bármi. ha randin csinálod akkor bocsi, de én pasiként mindig is könnyűvérű lánykának foglak tartani, sőt ajánlani is foglak más hozzám hasonló vadásznak, mert ha pár ital árából megvan amit szeretnénk, az csak jó


legyen önbecsülésed mert ahogy olvasom sajnos nincs :(

2018. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Egy értelmes férfi nem fog könnyűvérűnek hinni. Aki meg annak tart az egy marha és apáca való neki!


De mi lenne ha ezt a kérdést neki tennéd fel? Mi történhetne ha megkérdezed?


Kérdezd meg tőle a dolgot! Nekem tetszene ha egy csaj tőlem kérdezné meg a kettőnk dolgát és nem a neten másoktól.

35F

2018. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!