Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Írnatok bakancslistat, hogy...

Írnatok bakancslistat, hogy miket kell (ene) megtennem, hogy jobb ember legyek?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy jobb ember szeretnék lenni. Igaz, most sem vagyok rossz. Szóval? Segítenének legyszi?

14/L



2018. máj. 8. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mesélj egy kicsit, hogy látod magad? Milyen rossz szokásaid vannak? Vonzónak találod magad? Mi az, amit változtatnál magadon? Nyitott lány vagy, vagy zárkózottabb? Könnyen ismerkedsz más lányokkal, fiúkkal?
2018. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olvass SENECA LEVELEIBŐL:


[link]

2018. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A bakancslista egy lista azokról a dolgokról amiket szeretnél megtenni az életedben. PL siklóernyőzés, elmenni világot látni stb..ettől még nem leszel jobb ember, max boldogabb. De hogy írhatnánk bármit amikor nem is ismerünk és nem tudjuk mit kéne változtatnod magadon hogy jobb legyél?
2018. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A bakancslista arról szól, amit halálod előtt meg akarsz tenni :)

Szerintem cselekedj szívedből, ragadd meg a lehetőségeket, segíts ahol tudsz és máris jobb ember leszel. Ha csak pipálgatod ki a listádon a teendőket, az nem nagyon fog segíteni.

2018. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2018. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

A bakancslista lényegét már elmondták előttem. Egy bibliai idézettel tudok neked segíteni.

"Amit tehát szeretnétek, hogy az emberek veletek cselekedjenek, ti is ugyanazt cselekedjétek velük..."

Nem vagyok vallásos (hívő igen), de szerintem a Bibliának ez a legfotosabb tanítása. Hívőnek, ateistának, bárkinek érdemes lenne megszívlelnie.

2018. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!