Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan titkoljam el előtte a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan titkoljam el előtte a szüzességem?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal, akivel eddig minden frankó volt. Tényleg úgy éreztem, hogy egy igazi nő végre. De a legutóbbi randin szóba jött a szüzesség. Szerinte nagyon gáz, ha egy srác 20 felett még szűz, mert azzal komoly baj lehet, csak a prosti rosszabb nála. Tehát lenézi a szűz férfiakat. Tűrtőztettem magam, így nem szóltam neki ellent, de inkább kimentem a mosdóba, hogy átgondoljam a következő lépést. Ez volt tegnap. Eddig is nagyon ideges voltam ezért, most meg főleg. Ha levágja, hogy szűz vagyok, még az ágyból is kirúgdos, olyan utálattal beszélt a szüzekről, én meg kezdek szerelmes lenni....

F23.


2018. máj. 21. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha ez a véleménye, és kedvedért sem változtat rajta, úgysem lesz ennek így jövője.
2018. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

És mond csak nyugodtan, hogy eddig a megfelelő partnerre vártál.

Ja, és hogy ő ezek szerint nem az. Pont. Problema lezárva.

2018. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Relax pajti...szinte biztos csak azért tolta a ciki a szüzesség zsargont hogy azt gondold igazi baxhercegnö! Szerintem fix hogy max csak egy pali ha volt neki... Ha meg ellenkezőleg akor mit rombolod a busidot? Levarod és ha nem jött át neki akkor közlöd vele szokja meg mert ez a tuti fucksui! Hidd el az igazán jó csajok nem verik magukat csak akcióban bizonyítanak!
2018. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha a lelke mélyéből beszél akkor Te nézd le őt, és dobd ki.
2018. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Diavolino44 ***** válasza:
53%

Atgondolt voltal, minta pelda hogyan kell egy ilyen szituaciot kezelni, grat.

Vannak ilyen dolgok, amikor valaki olyan dologba tenyerel, ami kesobb derul ki, ha tudta volna, akkor nem beszelt volna igy elotted.

S a szuz fiukat be lehet tenni "egy bizonyos" kategoriaba, amibe teged nem tesz be, igy rad ez nem vonatkozik amit mondott. Szoval nyugi.

Egy lanynal kiderul, egy fiunal nem derul ki az, hogy szuz az elso alkalommal. De ha a lany nem verzik akkor meg o is eltudja titkolni. Az a tanacsom, hogy mindenkepp emlitsd meg, hogy eddig egy lannyal fekudtel le 2-3 alkalommal, igy amit mondott elbizonytalanitott, mert bar nem vagy szuz, de par alkalom alatt nem tul sok rutinod alakult ki. Ennyi hazugsag belefer.


Ha bevallod, hogy szuz vagy, az beeges lesz a csajnak, s mesz a levesebe, mert egyszerubb az oktol megszabadulni mint orvosolni azt.

Ha nem vallod be a csajnak, agyon fogod izgluni az elso alkalmat, s meg ha nem izgultal volna az elso elott, igy annyira izgulni fogsz, hogy fel se fog allni. Sot lehet tobb alkalommal se fog. S az egesz szex amig bele nem tanulsz sz.rr lesz. Viszont a kis hazugsaggal, megmarad a szavahihetoseged, de a lany is erteni fogja, hogy miert van ez.

Sok Sikert

2018. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!