Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha anya meglátta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha anya meglátta a "játékszereimet"? Beszéljek vele vagy hagyjam annyiba?

Figyelt kérdés

Még itthon lakom és most vettem észre, hogy anya meglátta a játékszereimet. Semmi extra perverz dolog de na...

Az egyik szekrényem polcán van eldugva. Tegnap pakolgatott anya takarított és nem voltam itthon. Most vettem észre, hogy abba a szekrénybe is pakolt ahol nekem ezek vannak és meglátta őket. Mit csináljak ? Iszonyat ciki... Délután ha hazajön hozzam fel témának vagy tegyek úgy mintha semmi nem történt volna?


2018. máj. 22. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Biztos 14-15 éves lehetsz... azok csinálnak ügyet ebből.
2018. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Ne foglalkozz vele, csak ha felhozza akkor beszélj előtte nyiltan. Nem kell szégyellni, lehet neki is vannak kütyüi.

A legtöbb a nő előbb-utóbb beszerez valamit.

2018. máj. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Hány éves vagy? :D

Ha már 18, semmi köze hozzá.

2018. máj. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom,hogy már felnőtt vagy,a szexuális életed csak rád tartozik,nem tartozol senkinek sem magyarázattal.
2018. máj. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
21 vagyok.
2018. máj. 22. 08:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz vele megbeszélni?

A dolgok azok, amiknek látszanak. Arra használod amire kitalálták, és erre anyud is rájött.

A részletek pedig nem tartoznak rá, de ha kérdése van majd felteszi.

2018. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem érezni fogod rajta. Ha nagyon kerüli a tekintetét, zavarban Vány akkor esetleg utalhat rá, hogy mi lenne ha beszélnének valamilyen kényes témáról, de szerintem nem lesz ilyen
2018. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd annyiban. Én egyszer kerestem valamit anyám szobájában, és találtam egy vibrit a szekrényébe, sosem hoztam fel neki. Lehet márt ő is össze futott az enyémmel de szerintem ez nem olyan dolog amit fel kéne hozni.
2018. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kerüld a témát, ha majd anyukád akar veled beszélni, akkor úgyis megteszi, bár erre szerintem kicsi az esély...
2018. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Készülj rá, hogy izgatja valamelyik és kölcsön fogja kérni :-)
2018. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!