Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek milyen egy tökéletes férfi fenék?

Figyelt kérdés
Inkább legyen lapos vagy kerek, formás? Egész pici, vagy nagyobb? A kerek férfi fenék szerintetek feminin?

2018. máj. 23. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Sosem írtam még ki ezt a kérdést, de 1000 éve furdal a kíváncsiság, hogy a nők szerint milyen az. Ajánlom, hogy min 20 válasz jöjjön rá!!!
2018. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Formás kerek
2018. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Formas es ne legyen se nagy se kicsi. :) a lapos nem tetszik se ferfinel se nonel mert olyan mintha ott nem lenne semmi sem. 17👩
2018. máj. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémet mindig dicsérték. Kemény, izmos, van egy íve, tehát nem lapos, de azért messze nem nőies és jól bele lehet markolni. Igen, a nők is szeretnek feneket markolni, de csak azét akit szeretnek.


Egyébként nem kell irigykedni, a fenekemet leszámítva kb. mindenem ronda, de az legalább jó és szeretik.


Amit szerintem nem szeretnek: ha lapos, ha löttyedt, ha túl szőrös (normális mennyiséggel nincs gond).


Ja és sokat tud rajta dobni egy jó alsónadrág. A térdig érő bő boxer a legrosszabb. Nem fecskét kell viselni, hanem tapadós rövid boxert ami csak combtőig ér. Azt is szeretik ha a nadrág kihozza a formáját, de azért ne tapadjon rá mint egy cicanadrág a nőre.


Röviden: arányos méretű, kemény, olyan ruhában ami engedi látni, de nem túlozza el.

2018. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kemény
2018. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan mint a Balogh Szabolcsé Kaszonyban.
2018. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2018. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az enyémet is megdicsérték már többen is, de fingom sincs mit esznek rajta, szerintem egyáltalán nem nagy szám :|

32/F

2018. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem pici fenék tetszik, keskeny csípővel.
2018. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!