Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet egy nőnek finoman...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy nőnek finoman megmondani azt, hogy szépek a mellei?

Figyelt kérdés
Valamiért nem szeretik a nők, ha nagyon nyíltan megdicsérik a melleiket. Mondjuk a férjüktől elfogadják, de havertól, munkatárstól, szomszédtól már nehezen. Pedig jó érzés megdicsérni két szép formás női mellet.

2018. máj. 23. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
a nők azt szeretik, ha őket dicséred, nem a melleiket. ha ki is teszik, nem azért, hogy azon kívül mást ne vegyél észre rajtuk, hanem mert önbizalomhiányosak, és már ha más miatt nem figyelsz fel rájuk, legalább ezért. 20/N
2018. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Szépek a melled.
2018. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Oly jó a mosolygós szemeidbe nézni... Még ha néha valami lejebb nagyon is próbálja elvonni a figyelmemet 😀
2018. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Miért a melleit akarod dicsérni?

Dicsérd az egész nőt, és akkor még a veszélye sem áll fent, hogy elküldjön melegebb éghajlatra!

2018. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Elég szomorú ha csak a melle szép. Megsúgom: melltartó nélkül nem biztos, hogy azok.
2018. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Honnan tudod, hogy szépek a mellei?

Könnyen lehet, hogy csak klassz a melltartója.

Mellesleg ne dícsérd egy nő mellét, max mondd azt, hogy csinos.

2018. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Miért dicsérgeted a szomszédod, munkatársad melleit? Szerinted igénylik?
2018. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha fiatalon isztok akkor elég kicsit utána mondani , hogy jó a csöcsöd baby

De ezt direkt ilyen parasztos stílusban

Nagyokat nevettek rajta XD

2018. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem ha valaki szimpatikus külsőleg és belsőleg is, és volt már néhány jól sikeredett meghittebb beszélgetés, akkor én bizony megdicsérek rajta akármit, ami éppen szóba kerül, vagy az adott témakörhöz úgy érzem odapasszol. Persze mindezt azután, hogy már előtte az egész nőt megdicsértem, és a tudomására juttattam, hogy szimpatikus.
2018. jún. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a polírozott lábakat szoktam megdícsérni
2018. jún. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!