Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy azonnal rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy azonnal rá tudok izgulni egy határozott fellépésű, magabiztos, domináns, engem alávetettjeként kezelő férfira, de beleszeretni képtelen lennék?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kettő közül egyik vagy másik sok nőre jellemző, de olyanról még nem hallottam, hogy valakit romantikus értelemben taszítana az, ami szexuális értelemben vonzza. Szeretni csak olyat tudok, aki kifejezetten gyengéd velem, kimutatja a törődését és abszolút egyenrangú félként tekint rám.

Félresiklott bennem valami és szexuálpszichológushoz kéne fordulnom, vagy ez valójában nem olyan ritka?



2018. máj. 24. 17:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Valahogy így, csak az én olvasatomban már az is "rosszfiú", aki az ágyban az, noha sokan ezt kizárólag az általános viselkedésre mondják. De örülök, ha valaki szerint ez nem fura.:)
2018. máj. 25. 08:04
 12/13 anonim ***** válasza:

Férfiként ez még nehezebb.

A társad ösztönszerűleg meg akarod védeni, akár saját magadtól is.

Egy nőt ösztönszerűleg meg akarsz kapni, úgy ahogy neked a legjobb.

Ez ellentmondásos, és erre még rájön a civilizáltság, meg a másik fél elvárásai.


Nők általában könnyebben kezelik ezt: egy férfi adjon meg nekik mindent, azt és akkor, amikor éppen akarják. :D


A te dilemmád szerintem tipikus férfi dilemma, egyedül biztos nem vagy vele, legfeljebb a barátnőid között.

2018. máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Sok tekintetben másképp vagyok bekötve, mint a legtöbb nő, szóval ha igazad van, akkor tulajdonképpen beleillik a képbe ez a vonásom.:D

Viszont annak örülök, hogy megerősítettél abban, hogy a férfiak kedvessége és oltalmazása őszinte, és nem egy felvett magatartás.

2018. máj. 25. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!