Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha újra összejárunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha újra összejárunk szexelni?

Figyelt kérdés
5 évvel ezelőtt volt az életemben egy srác, akivel 1 éven keresztül folyamatosan kavartunk és hetente összejártunk szexelni. Soha nem mondtuk ki, hogy kapcsolatban vagyunk, de sokszor úgy viselkedtünk. Majd neki lett barátnője nekem barátnőm és 5 évig nem is beszéltünk. Most már mindketten szinglik vagyunk és újra egymásra találtunk. Anno én nagyon szerelmes voltam belé, és Ő is érzett irántam valamit. Most lehet ebből komolyabb, vagy megint csak az lesz, hogy szexelünk? Ilyenkor a pasik vajon mire gondolhatnak? Nektek volt már hasonló?

2018. máj. 25. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
én is kekszelnék így :P
2018. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor csak elütik a köztes időt.

Tapasztalatom szerint.

De kívánom, hogy legyetek boldogok!

2018. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"neki lett barátnője nekem barátnőm"

Te biszex vagy?

2018. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Barátom, bocsi. Elírtam, szóval nem vagyok bisex, köszi, hogy szóltál :)
2018. máj. 25. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor a pasik vajon mire gondolhatnak?"


free pina

2018. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Mire gondoljak..? Arra, hogy vissza veszik a (ne haragudj, ezt nem sértésnek írom) lehetett göncöt, mert az van kéznél, kb semmit nem kell érte tenni.


Jaa, vagy neked ő volt az első? Mert akkor rossz hírem van: Legtöbb csak bármikor,újra lefeküdne azzal, aki elvette a szüzességét. Házasság ide, vagy oda. Hány évesek vagytok?

2018. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem Ő volt az első. Neki is volt több barátnője, nekem is volt több barátom, mégis megint egymásra találtunk. Amikor mindkettőnknek volt valakije néha összefutottunk mindketten zavarban voltunk a másik jelenlététől. Ha 2 napig nem beszélünk, akkor valamelyikőnk tuti ráír a másikra valami hülye ürüggyel. Ráadásul a mai napig zavarban vagyunk ha együtt vagyunk. Néha úgy érzem, mintha 16 évesek lennénk.

Mindketten 26 évesek vagyunk.

2018. jún. 4. 14:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Ingyen p**a. Kinek ne lenne jó? Házas ember létemre az összes volt barátnőmmel eljárnék d**ni.
2018. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!