Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy belémsze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy belémszeressen egy pasi, akivel néha összejárunk szexelni?

Figyelt kérdés

nem járunk de én szeretnék

egyébként messze lakik, de nem vészes 1óra busszal.


2012. ápr. 23. 16:46
 1/7 ASOT ***** válasza:

Dejavu....:)


Szóval összejártok néha, de nem szexeltek?


Milyen sűrűn jártok össze?

Miből áll azaz idő amit együtt töltötök?

Mit tesz vagy te mit teszel? (van e összebújás, csók, simogatás, vagy hasonló?)

El szoktatok e menni valamerre?

Hány évesek vagytok?


Van valamelyikőtöknek esetleg párja?

2012. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rosszul értelmezted: )

úgyértem : szexelünk kb havonta

de nem jöttünk össze. én egyre jobban szeretem, de ő engem nemhiszem:/

2012. ápr. 23. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ugyan ilyen helyzetben voltam éven keresztül. És hogy megbántam-e? IGEN! Beleszerettem, lassan elfogadtam, hogy nem lehet köztünk semmi. Kerestem mást, neki is lett más. Aztán egyszer csak bejelentette, hogy szerelmes belém. Mi lett belőle? Semmi, mert elég szépen keresztbe tett nekem, azzal az indokkal, ha az övé nem leszek, ne legyek másé se. Így már kapcsolatom sincs, és őt is megutáltam. Soha többé kapcsolaton kívüli szex!

19/L

2012. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha az elején könnyen, első csettintésre odaadtad magad, akkor nagy eséllyel már elszúrtad.

Voltam hasonló szituban (mi nem laktunk messze egymástól), csak magamat adtam, és most ő a párom. Nem játszottam a hűvöst, aranyos voltam, sütöttem neki sütit, hülyéskedtünk, sokad dumáltunk minden nap, de nem adtam oda magam testileg egykönnyen.

Semmilyen taktikázgatással nem mész semmire, mert ha össze is jönnél vele ilyen módon, utána kiábrándulna belőled, mert nem téged szeretne, hanem azt, akit eljátszottál. A legjobb, amit tehetsz, ha nem stresszelsz, akármennyire is szeretnéd ezt a dolgot: kezeld úgy, hogy nem lesz belőle semmi, és fesztelenül légy önmagad vele. Ha így megszeret, akkor nyugodt lehetsz a továbbiakban, és továbbra is adhatod önmagad.

2012. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ASOT ***** válasza:

azért annyira nem értettem félre!


de feltűnt, hogy a többi kérdésemre nem válaszoltál!

ha a többire válaszolsz, akkor értelmesebb választ is tudok adni! :)

2012. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
velem is volt hasonló, ismerkedtünk már hónapok óta, hülyéskedtünk. egyszer csak megtörtént a dolog, aztán újra és újra. azt hiszem nekem jobban bejött, jól éreztem magam vele nagyon. ő viszont sajnos az a típus volt, aki azért nem jön össze egy lánnyal se, mert nem akar lemaradni másokról sem. nem lett belőle semmi. nem vallottam be neki hogy mit érzek, hanem kicsit kerültem a társaságát és összejöttem a mostani párommal, akinek már nem csak a szexre kellek. neki azóta sincs komoly kapcsolata, lehet nem is lesz.
2012. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Háát köszönöm a tapasztalatokat! Igazatok van, ebből úgysem lenne szerelem, ha csak erre kellünk egymásnak.. Egyébként sem fűztem hozzá sok reményt.
2012. ápr. 23. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!