Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt rajtam kivul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt rajtam kivul ferfiak akik meg szuzek es nem volt baratnojuk?

Figyelt kérdés
2018. máj. 27. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már hogyne lennének.
2018. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
es ti miert nem tudtok talalni not? korotokat leirnatok?
2018. máj. 27. 11:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért mert nem járnak sehová, nem buliznak, hanem legtöbbször csak otthon gubbasztanak és ilyen kérdéseket írogatnak ki, mint te kérdező.
2018. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
munkahelyemen elég sok fiatal csinos lány van, elvagyok velük, beszélgetünk is, de végül mindegyik barátzónába tesz, vagy kihasznál
2018. máj. 27. 12:35
 5/11 A kérdező kommentje:
az lehet a gond, hogy félek valamitől, nem tudom hol lehet a kutya elásva, de valamiért tartok ettől az egésztől
2018. máj. 27. 12:36
 6/11 A kérdező kommentje:
úgymond nem merek átlépni a barátságból és akinek be is jövök, általában, az is barátként tekint rám egy idő után mert biztos azt hiszi nem akarok járni vele, de ez nem így van, csak gátlásos vagyok nem tudom ez honnan ered, önbizalmam van külsőt nézve, nem vagyok egoista de sok lánynak tetszem, nem én mondom, ezt ők próbálják sugallni
2018. máj. 27. 12:38
 7/11 anonim ***** válasza:
2018. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kösz, a videót utolsó hasznos, majd igyekezni fogok hogy jól gerincre vágjak egy csajt végre
2018. máj. 27. 13:40
 9/11 anonim ***** válasza:
igen sajna, én is az vagyok 30 évesen még a rengeteg nem is friendzone, hanem inkább elutasítás miatt.. Ronda és emelett alacsony is vagyok 170cm, hát így nehezen néznek fel rám, amikor az átlag magasságuk 165cm plusz magassarkú.. Én már eleresztettem ezt az egész ismerkedős dolgot, semmi értelme 30 után ilyesmivel foglalkozni..
2018. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Erdei Márton Zsolt ***** válasza:
Hat apukam, szo mi szo eleg remenytelen helyzetben vagy. 30 evesen szuz vagy??? Nehogy mar egy ejszaka sem jott ossze:(((( Akkor valamit rosszul cainalsz. En sem vagyok egy Cristiano Ronaldo, de volt mar kb 20 leqnyzo akivel szex is volt. Most meg van egy csodas felesegem es egy kislanyom. Miert? Mert nem gubbasztottam. Nincs onbizalmam, de ugy tettem mintha lenne. Allitolag jo a szovegem, a humorom es a kisugarzasom. Egy nonek nagyon fontos, hogy megtudd nevettetni, ne sablon legyel es jol erezze magat a tarsasagodban. Ha ez megvan annyira ronda mar nem lehetsz, hogy semmi ne jojjon ossze. Hajrq
2018. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!