Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostizás egy primitív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostizás egy primitív állatias ösztönös dolog?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy tudnak a férfitársam prostikhoz járni, teljesen érzelemmentes, személytelen, futószalag szerű az egész...

Szerintem attól vagyunk emberek hogy érzelmeink vannak, érzelmi intelligenciád van és kell a szexuális együttléthez érzelem, szeretet. Na most ez nem arról szól nem lehet egy prostit egy óra alatt megszeretni, ezért gondolom hogy állatias dolog mert ez olyan mint amikor a kakas ráugrik a tyúkra


2018. máj. 28. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:

A nők is szexelnek érzelmek nélkül, ha nincs olyan aki felé érzelmeket táplálnak.

Minden ugyanaz, csak nektek ingyen van.

2018. máj. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1. Persze a sok prostit, Gold digger és társai mind ugyanaz ez igaz.

Miért gondolod hogy nekik ingyen van? rengeteg nő jár férfi prostihoz

2018. máj. 28. 08:14
 3/9 A kérdező kommentje:
1. De jóval több férfi csinálja ugyanezt nemhiába jóval több a női prosti, akikhez férfiak járnak...
2018. máj. 28. 08:16
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
A prostizás egy olyan dolog,ami kizárólag arra az emberre tartozik,aki igénybe vesz ilyen szolgáltatást, magán ügy. Régebben jártam én is prostikhoz,én vittem érzelmet is a dologba,előtte és utána is beszélgettem velük, normálisan, tisztelet tudóan bántam velük :) Nem bunkón,lekezelően, nem erőltettem semmit sem,amit nem akartak. Még annyit hozzátennék,hogy ha a nők ugyan annyi esélyt adnának egy átlagos vagy átlag alatti külsővel rendelkező férfinak,mint egy jóképűnek,akkor ennyivel is kevesebben járnának prostizni és megnyugodna a lelked,de amíg az van,hogy a helyi menő gyerek csak ledugja a képét egy szórakozó helyre és fél-egy órán belül haza is visz egy csajt, közben másik kettő egymás haját tépi,hogy kié legyen a pasi,ezzel szemben egy szerényebb átlagos külsejű srác kb.vért izzadhat,hogy a lány nagy kegyesen belemenjen egy "randiba" egyáltalán. A randinak meg általában az a vége,hogy a srácot lekoptatják ilyen-olyan átlátszó,unalmas kifogásokkal. A sok ilyen eset után egyszer csak azt mondja magában az ember,hogy b..ák meg,teszek rá,hogy ki mit gondol, az én dolgom,hogy mit csinálok! Eleget szívtam már,most már szeretném jól érezni magam végre! Ilyen egyszerű ez az egész!
2018. máj. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen,egy elhidegült kapcsolatbeli szex sokkal jobb :D Én például masszíroztatni megyek leginkább mert még nem volt olyan nőm aki egy normális masszázsra képes lett volna.

És szeretem a lingam masszázst.

2018. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazad van. Minden lelkiség fejlettségén múlik. 🙂
2018. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem privitív dolog.És mi köze az érzelemnek a szexhez?A szeretkezéshez kell érzelem és nem ahoz hogy szexelj egy nagyot a kettő nem ugyan az azt tudjad.
2018. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor WC-re mész az is ilyen állatias dolog, meg minden szükséglet alapvetően. Ha így érzel, akkor te ne menj. Amúgy hidd el jobb prostihoz járni, mint nőket fogdosni a buszon sutyiban, meg kamerába verni a farkad. A sok beteg dolog mellett, a prostizás még egy társadalmilag elfogadott dolog, kb mint az alkohol.
2018. máj. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zsófec2001 ***** válasza:
én prostituáltként dolgozom, és nem, nem kell futószalag szerűnek és személytelennek lennie. Beszélgetni kell a vendéggel, megismerni a vágyait és közvetlennek lenni, ha oldott a hangulat mert beszélgetünk előtte, akkor mindenkinek jobb, általában barátokként köszönünk el egymástól, persze van olyan akinek csak a sex kell, azokra nem lehet hatni.
2019. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!