Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti nézni vagy csinálni szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nézni vagy csinálni szeretitek inkább a szexet, baj hogy én sokkal jobban szeretem nézni mint csinálni?

Figyelt kérdés
Sokkal jobb nézni szerintem ahogy m ás szexelnek sokkal izgatóbb mint az hogy én szexelek valakivel az nem olyan jó ezért általában ha prostihoz megyek akkor párokhoz megyek és csak nézem ahogy csinálják én semmit nem csinálok úgy hogy sokkal jobb.
2018. máj. 28. 08:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azért szereted jobban mert több mindent látsz.De csinálni jobb nekem egy hatalmas tükrös szekrény van az ágyamnál úgy hogy részemről megoldva a téma nekem is fontos a látvány a szemkontaktus a nő sminkje minden.F26
2018. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok szerintem is nézni jobb
2018. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!