Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan lehet tudni, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy nem agresszív és türelmes lesz?

Figyelt kérdés

Ha idegesen jön haza a munkából akkor csapkodja az ajtókat, szekrényeket. Sokszor hallottam kiabálni az alkalmazottakkal. Ha ideges agresszívan csókol. 10 hónapja ismerem, 1x volt velem agresszívabb amikor részeg volt és visszautasítottam az ágyban. Most költözünk össze. Még nem feküdtem le vele. Még szűz vagyok. Nem tudom Milyen lehet az ágyban. Egyre többször próbálkozik, de én már annyira feltúráztattam magam, hogy agresszív lesz, hogy félek.

Volt már valaki hasonló helyzetben?



2018. máj. 28. 15:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%

21-38 ...mellé egy bunkó főnök és egy agresszivitásra hajlamos ember. Like. Nyugi kislány hamarabb meg fogod kapni az első pofonodat tőle, mint gondolnád. Nem sikerült sokat tanulnod a pedofil zaklató ügyéből kifolyólag és félénk kislány létedre sikerült egy agresszív fószert kifognod.

Jó választás volt és örülök, hogy használod az eszedet. Miért vagy vele? Lakása van meg sok pénze?

2018. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Noren1989 ***** válasza:
100%
Háttttt, no, akkor a gond meg is van. Pucolj gyorsan. Mondd, hogy nem tart el...
2018. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Az ő cégénél vagyok gyakorlaton, nem tart el, vagyis tőle kapom a fizetésem. Amúgy szeretem és nem tudom elképzelni nélküle az életem.
2018. máj. 28. 15:54
 14/20 Noren1989 ***** válasza:
55%
O.O
2018. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%
#13: igen a bántalmazott nők is ezt szokták mondani és ezért tűrik a verést. Hidd el van 40 éves paliba tök rendes is, akinek ugyanúgy van lóvéja és kecója.
2018. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a lóvéja, háza.
2018. máj. 28. 16:30
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
#16: okés, hát nyilván azért tetted fel itt a kérdést, mert te magad is tudod, hogy agresszivitásra hajlamos ember. Ülj le vele beszélgetni és mondd el neki, hogy téged ez aggaszt. Ha nem a házért és a lóvéért vagy vele, akkor miért költöztél hozzá? Nem ért volna rá, amíg jobban megismered?
2018. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%

Ha tartasz tőle, én a helyedben tuti biztos 100%, hogy otthagynám. Ha van benned egy félelem, az biztos nem alaptalan.


És a korkülönbség is szerintem kissé nagy. Mit akarhat egy majd 40 éves pali egy fiatal lánytól?


Ja hogy bejön neki, vonzónak találja? Szerintem a friss húst látja benned. És birtokolni fog akarni előbb utóbb (nem ismerem, de a leírásod alapján bátorkodtam következtetni).


Fiatal vagy, előtted az élet. Nem mondom, hogy ne kötelezd el magad, de butaság lenne egy 40 éves góréval, akinek lehet, hogy egy trófea leszel a sok közül, vagy a kabalája az ilyen-olyan rendezvényeken. Valamiért úgy érzem, ez a kapcsolat nem működne sokáig, és nem lennél boldog. De lehet, hogy tévedek.


De rossz lenne olvasni itt x idő múlva, hogy "megütött"... nem ismerlek, de egy 21 éves sem érdemli ezt.

2018. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%

Elég kamuszagú a sztori,


...de ha nem, akkor egy agresszív főnök jellem. Hány ilyet ismerek.


Egyáltalán minek költözöl vele össze, te jó ég??


Még szex sem volt, de te már ott laknál nála... te tudod mit jelent egy másik emberrel lakni?


Az a legvégső intim határ.


Qrvára senkihez ne költözz oda amíg bem ismerted ki a lábujjától a feje búbjáig.

2018. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
91%

A korkülönbség teljesen normális amúgy, nem gond ha idősebb a férfi.


Az aggaszt inkább, hogy egy naív kislánynak tűnsz, ő pedig egy keményvonalas agresszív főnök.


Ez a kettő a hatalmas különbség, nem a korkülönbség.

2018. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!