Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak, köztetek kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, köztetek kinek vannak olyan szexuális vágyai, melyben egy vadabb, durvább szex alkalmával a női partner is mutat agresszív megnyilvánulásokat (pl. pofozásra gondolok ez alatt)?

Figyelt kérdés

Sok lány/nő szereti, ha az ágyban a partnere durván bánik vele, és pofozgatja.

A fiúk/férfiak között ez mennyire elterjed?


2017. júl. 12. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Erősebben karmolás oké, de ne pofozgasson.
2017. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én kipróbálnám,mint sok mást is
2017. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Izgatja a fantáziám.
2017. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten értékelném, ugyanis annyira elvárják sokan, hogy én legyek a domináns, hogy néha azért jól esne, ha ő is átvenné a gyeplőt, ha úgy érzi. De ez egy hiu álom, a nk nem tudják, hogy mit aksrnak, neked kell kitalálni, amit ők sem tudnak xD
2017. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy durva. Nem tudom, hogy lett ez. Valamiért kicsit birkózni kezdtünk és lefogtam. És ez, hogy beszorítva érezte magát elkattantott benne valamit és nagyon durva lett.
2017. júl. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nyögjön, öleljen szorosan/karmoljon, kb ennyi. Pofozgasson egy boxzsákot.
2017. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Simán bejönne, ha egy nő lealázna:) (rúgás, stb.).
2017. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De jó,hogy nincs senkim. Biztos csattogna az àllam az aszfalton ha megtudnám,hogy a (nem létező) barátom arra gerjed ha verem,ütöm,megalázom,megpofozom. Én SOHA nem okoznék fàjdalmat annak akit szeretek, játékból sem. Még akkor sem ha fordított esetben elképzelhetőenk tartom pl a hajhúzàst, durvàbb b#àst, vagy bilincs,harapás. De semmi komolyabb. Én viszont képtelen lennék bántani a màsikat.


19/L

2017. júl. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A rugdalás egy nőtől izgató tudna lenni.
2020. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 StevenUp ***** válasza:
Ha harap és karmol az feltüzel, ennél durvábbat nem tudok elképzelni ami bejönne
2020. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!