Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az valaha kiderülhet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az valaha kiderülhet, hogy hány férfivel volt egy nő?

Figyelt kérdés
Van arra bármi mód, hogy meg lehessen tudni, hány pasi ment át rajta?
2018. máj. 30. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezed őt, vagy a barátnőjét.

Konkrétan nem lehet megmondani, mint ahogyan fordítva sem. Akkora számot kond, amekkorát akar.

2018. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem ,csak ha a lány őszinte.Mint a viccnem amikor a fiú megkérdezi a lánytól azt,hogy szívem eddig hány pasival szeretkeztél?

Nagy csend...ugye nem haragudtál meg,hogy megkérdeztem?

Mire a lány:á dehogyis csak még számolom...:-)

2018. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Kémkedsz utána, kikérdezed a pletykás barátnőit és a rosszakaróit.

De attól jobb lesz az életed?

Amikor a 2.pasimmal összejöttem 21 évesen, nem akarta elhinni hogy elötte csak egy férfival voltam. A fent említett módszerrel kémkedett utánam, hadd ne mondjam hogy ő is koppant mikor megtudta hogy nem hazudtam, és a "barátnőim" is koppantak mikor azt mondtam többé nem a barátnőim.

Ja és a taplókámat is dobtam.

2018. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze! dugj fel neki egy USB-t, majd töltsd le az adatokat egy laptopra!
2018. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Amennyit mondd, azt szorozd meg 3-al. A pasiknál meg amennyit mondanak, azt oszd el 3-al ;)
2018. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak ha őszintén elmondja. Én pl sokkal több pasival voltam mint ahányról bárki is tud és a barátnőim sem tudják szám szerint. Sőt van olyan barátnőm aki 40+ pasival volt már így pofám sincs már megkérdezni... 😀
2018. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
#5, az én nullámat nyugodtan szorozhatod hárommal.:D
2018. máj. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Soha :D

Tuti kamuznak.

2018. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Lehet h én túl naív vagyok de mit számít?


Jó az tény hogy ahhoz hogy jó legyen az ágyban elég egy partner is akivel tud kommunikálni szex közben. De valószinűleg minnél többelvolt annál jobb lehet a srácnak.


Persze ha csak olyan srácokat fogott ki akik csak magukkal foglalkoztak akkor ez nincs így,

De ugye mindenki magából indul ki.

30F

2018. máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet ő sem tudja, 1-2 buliban néha úgy megy át 5-6 férfi egy csajon, hogy az nem is tud róla. Max ha valaki videóra vette, hogy mi történt.
2018. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!