Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, de nem a...

Terhes vagyok, de nem a férjemtől, ha megszülöm a babát, kiderülhet valaha az igazság?

Figyelt kérdés
2007. nov. 1. 16:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
igen, ki, főleg, ha az apa valami néger vagy japán. de jobb lenne, ha elmondanád neki. ha ennyire biztosan egyébként hogy nem a férjedtől van akkor neki nem kéne tudnia?
2007. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
89%
Én nagyon nagy szemétségnek tartanám valakivel felneveltetni más gyerekét...Már bocsi:-(((
2007. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
igen egyetértek!
2007. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
mondd el neki
2007. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Az még a kisebbik baj, ha a férjed előtt lebuksz, de mi lesz, ha egyszer a gyereked előtt derül ki, hogy az, akit az apjának hitt, nem is az apja? El kell mondanod a férjednek is és a gyerek apjának is. Neki is joga van tudni, hogy gyereke lesz, még akkor is, ha a férjed vállalja, hogy felneveli. A vér szerinti apja is lehet, hogy szeretné vele tartani a kapcsolatot.

De aha a férjed emiatt elhagy, akkor is jobb, ha most derül ki, mintha később, amikor esetleg évek óta sajátjaként neveli a más gyerekét.

Ennek az ügynek sokféle kimenetele lehet, de az biztos, hogy rossz megoldás, ha hallgatsz.

2007. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Kiderülhet. Ha másból nem, akkor abból, ha ne'adj Isten egyszer szüksége lesz mondjuk a szülei valamelyik szervére, esetleg - hogy finomítsak - a vérére... Ha olyan lesz a vércsoportja, ami összeférhetetlen az "apukájáéval", egyből megvan a lebukás. Be kellene vallanod neki nyíltan és őszintén. A kockázat megvan, hogy egyedül kell majd nevelned a gyerekedet, hiszen nem az övé, és jogosan is menne el, de legalább nem élnél életed végéig hazugságban, és a gyereked sem. Ez egy kicsit felszabadítaná a lelkedet. Akárhogyis alakul az életetek: sok boldogságot nektek!
2007. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Ne kockáztass!A gyereknek 18 éves koráig bármi baja lehet,betegség,baleset és kiderülhet vérvételből vagy más vizsgálatból.Szerintem ennyi tiszteletet megérdemel a férjed,hogy egy életen át nem vezeted az orránál fogva.
2007. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
88%
Ki fog delrűni.Én ismerek ilyen esetet.Ne kockásztazsd meg.
2007. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Ha akarod a ferjed, akkor abortusz.
2007. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Én meg olyan esetet ismerek, ahol a gyerek most 20 éves, s nem derült ki. Persze nyilván szerencséjük volt.
2007. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!