Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk akik a magas lányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik a magas lányokat szeretik?

Figyelt kérdés

Tegyük fel ti is magasak vagytok, és csak a magas lányok tetszenek nektek

Azért még eltudjátok képzelni egy nagyon alacsonnyal a jövőtöket?


2018. máj. 30. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha olyan a kisugárzása, és összeillünk, akoor simán.
2018. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írja le az aki a kisugárzásra megy mit jelent ez a szó . Igen , a belső számít . Csak ilyen nincs ,az érzelem nem benned van , te magad az és a részed de nem kint bent helyezkedés .
2018. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

27f

194magas

19cm vessző


Én nagyon rajongtam mindig a fiatalos aranyosokért is. De sose szerették a nagy méretet. Szóval nehezen képzelem el velük de nem azért mert nekem nem tetszenének. Exem is picike cukiság volt szerettem rá mászni meg sokat simizni. De inkább nem akart többet. Lehet rettegett is. Már inkább magasabbakkal próbálkozok.

2018. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon magas lányok tetszenek.
2018. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jó neked alacsony pasi?
2018. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen, lehetséges lenne. A magasság-alacsonyság még nem minden...
2018. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Ez lehet hülyeség, talán majd kinövöm, de én magas nővel szeretnék majd gyereket is, mert látom hogy magasként könnyebb az élet és ezt szeretném a gyerekeimnek is, magasabb csajjal pedig nagyobb az esélye hogy magasabb gyerekeink lesznek. Amúgy soha egy lányt nem küldtem még el ismerkedéskor mert alacsony, de nagyon vonz a nőknél a magasság.


Én 197 cm vagyok, életem legnagyobb (viszonzott) szerelme egy 182 cm-es lány volt, de úgy általában is 180 felett nagyon bejönnek a nők. Nagy plusz.


Amúgy a leghosszabb kapcsolatom egy 165 cm-es lánnyal volt és vele is nagyon jól éreztem magam.

24/F

2018. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!