Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy vallaltok be egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vallaltok be egy szexkapcsolatot? 19/L

Figyelt kérdés

Akar csajok/ferfiak?

Mik a feltetelek?

Jo a szexkapcsi?

Meseltek par illendo dolgot errol?

Tapasztalatok?


2018. jún. 1. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Sehogy. Soha nem mennek bele ilyenbe.


De barátnőim között van aki simán. Hát ők úgy hogy előre megbeszelik hogy ez csak szex. Aztán mindig többet kezdenek érezni a másik iránt és a végén én vagyok akik a lelket tartja bennük.


:D

2018. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
A legfontosabb alapszabály, hogy titokban. Nincs közös program, dunaparti séta kézenfogva és hasonlók. Telefon, vagy sms, visszahívás, időpontegyeztetés, nálad v. nálam, stb. Érzelmek, túl mély beszélgetések kizárva. Csók mehet, de csak szex közben. Aztán pár hét múlva egyikünk újra üzen és aztán lehet folytatni... :)
2018. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

A szexkapcsolathoz két olyan ember kell, aki valóban csak szexre vágyik

Ha az egyik elkezd többet érezni, akkor meg kell beszélni, de érdemes olyankor abbahagyni a dolgot

Nekem az utóbbi években csak ilyen hobbipéniszek voltak

2018. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan férfiakkal szoktam,akikkel van vonzódás testileg. Jó akkor,ha valoban mindketten csak szexet akarunk.
2018. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha valakivel szexkapcsolatba megyek bele, akkor azért van, mert nem akarok tőle komolyabbat. Lóghatunk együtt, lehetünk barátok és csinálhatunk közös programokat, de ne legyen belém szerelmes és ne próbáljon rám telepedni. Ha ez megvan, akkor okés a helyzet.

Jó a szexkapcsolat, ha épp nem vágyik másra az ember. A gond az, hogy sokan idővel többet kezdenek érezni.

25 F

2018. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jól nézzen ki a csaj, és vonzó legyen, adjon magára.
2018. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Simán bevállalom, ha nincs időm és energiám rendes kapcsolatra.

Pasi vagyok, így csak csajokkal.

A feltétele kb csak annyi, hogy legyen meg a közös vonzalom és passzoljunk szexuálisan is. Meg persze az őszinteség, hogy elmondjuk egymásnak ha már többet akar a másik, vagy ha valami mást akar kipróbálni.

Pontosan mik érdekelnek?

Volt jó és rossz tapasztalatom is, elég változó a felhozatal.

27F

2018. jún. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Sehogy! Nem pazarlom ilyen felületes dolgokra az időmet! Vagy kellek neki mindenestől (és persze ő is nekem), vagy akkor ne kelljek sehogy sem! Nekem a szex önmagában kevés, nekem kellenek a mögöttes dolgok is, meg az, h minőségi időt tudjunk eltölteni. Valamint kéotelen vagyok olyannal szexelni, aki nem mozgat meg bennem semmit. Márpedig azzal, h hetente párszor dugunk egyet, aztán ki-ki megy a dolgára, azzal nem mozgat meg bennem semmit. Valamint számomra nagyon fontos a bizalom, csakhogy én nem tudnék megbízni egy olyan nőben, aki eleve csak egy ilyen felületes dologba alar bevonni. Ezáltal komolytalanná válik a szememben, és ez inkább taszít, mint sem vonzana.

Tudom, nagy divat ez manapság, viszont úgy gondolom, azért van ennyi megkeseredett, sérült ember, mert bármit képesek alárendelni pár óra szexnek úgy, h közben pont a lényeget hagyják ki a dologból. Csak nehogy véletlen felelősséget kelljen vállalni, nehogy foglalkozni kelljen a másikkal, nehogy rám zúdítsa a szarjait, ezeket oldja meg ahogy akarja, nekem csak szexre kell. Na ez a baj a mai világgal, h mindenki csak magával törődik, h neki jó legyen, mindenki más le van szarva. Persze ez egy darabig működik, csak aztán elszalad az idő, már nem lesz olyan egyszerű szexkapcsolatokat (se) kialakítani, na akkor lesznek majd nagy bajban.... Persze ezekért általában kinevetnek, de sajnos ezt tapasztalom a korosztályomban, h aki ilyen felszínes volt kapcsolati szinten az mostanra totál nem találja a helyét a világban.

Persze ezzel nem azt akarom mondani, h egyvalakivel kell leélni az egész életet, nyilván nem. Az ember keresi önmagát, és azt a személyt, aki a legjobban bele illik a világába. Na de az, h valamit már egyből úgy indítunk, h dugni össze járunk, de azon kívül semmi más... hááát elég nagy felelőtlenség. Persze a legtöbb ember nem szeret/tud/akar felelősséget vállalni (és ezt nem csak kapcsolati szinten értem), nem adják fel a függetlenségüket. De milyen függetlenséget is?! Azt, h heti 40-48 órát dolgozik "sz@ré hugyé", ahol szarba sem nézik, és esetleg hétvégente el tud menni valahova.... Én úgy gondolom, h ez nem függetlenség. A függetlenség szerintem az, amikor van egy világom, amit megosztok a társammal, és ahova/akihez "elmenekülhetek" a sok hétköznapi sz@rság elől... És ebben minden benne van a fergeteges szextől kezdve egymás tiszteletén, támogatásán át minden.... Szóval én a magam részéről erre törekszem, így nem pazarlom az energiáimat holmi szexkapcsolatokra!

Bocs a regényért! 30/f

2018. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8as igazad van.


1.voltam

2018. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vállalnék be. 18F
2018. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!