Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy budapesten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy budapesten nem hogy szexkapcsolatot de alkalmi vagy egyszerit is nehéz találni?

Figyelt kérdés

18/F


Sportoló vagyok és nem vagyok egy otthonülős magambafordúló fiú és ezért se értem ....



#szex #alkaalmi
2018. ápr. 26. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Béna vagy. Szerintem tök könnyen lehet mindenféle kapcsolatot találni itt, pedig sportoló sem vagyok.
2018. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát bazze csöcscunami volt tegnap is a Westendben, hát ha megkérdezel 200 csajt fél óra alatt csak elmegy valaki veled, még akkor is ha valami halál egyszerű kérdést szegezel neki.
2018. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
(nálam mondjuk 5-ből 1 csajjal tuti szemezés van, szóval valsz. fel is lehetne szedni, ha épp nem lenne csajom).
2018. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Már megkaptad a választ éjszaka. Mert a Marcel férfi név.
2018. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én otthonülős típus vagyok mégis mind2 összejött, igaz alkalmit nem alkalminak terveztem, de így alakult


szerintem a hiba benned van, ha nem találsz

nem egy lehetetlen dolog

2018. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

BP-n kicsit nehezen hiszem el h nem találsz még vidéken is lehet nem hogy a nagy városba. Valamit rosszúl csinálsz... egyébként lehet h a stílusoddal van baj a megjelenéseddel stb-... nem mindenkinek jönnek be a spotros nagyképű majmok és ezt nem bántásként mondom. 18 évesen még elég fiatal vagy gondolom még nem is nagyon volt több éves kapcsolatod. oké h élj fiatal vagy stb. de ha van előbb egy 2-3 éves hosszan tartó kapcsolatod akkor van viszonyítási alapod mert a kicsapongó élet nem vezet túl sok jóra lehet h egy idő után kiégsz és szeretnél rendes párkapcsolatot de teljesíteni már nem tudsz.. de az is lehet h nem égsz ki és csak azért fogsz tartani egy csajt h a család ne szóljon meg h nincs barátnőd és úgyanúgy egyik punciból a másikba mész a tartott csajod mellett. és eljön az az idő is h azért fogják rágni a füled h ha házzasság nem is de unoka mikor lesz. és amikor közeledsz a 27 -30-35 éves korodhoz és még mindig nem lesz családod és csak virágról virágra szálsz egyre többet hallod majd ezeket a kérdéseket vagy a tartott csajod érzi a biológiai óráját h már végefelé tart és kéne egy baba. Na jó most elrugaszkodtam. de előbb mérlegelj. milyen életet akarsz magadnak milyen jövőt. mert intkább legyen egy tartósabb szexkapcsolatod amiből párkapcsolat is lehet mint olyan hogy minden éjjel más mert az nem élet.. azt a fél óra max 1 óra élvezetet egy punci se éri meg .. eg y idő után ez lesz a dogod aztán mior nem találsz pajtit megörűlsz és a fizetős lányokhoz fordulsz és benyelsz egy csomo nemibetegséget.

24N

2018. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*drogod
2018. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pesten full könnyű, szal nagy nyomorék lehetsz.
2018. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok egy Don Juan, de nem is fogom arra, hogy szegedi vagyok, és a város a hibás... :D
2018. ápr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, ugyanis Budapesten egy rakás nő van. Valamit rosszul csinálsz.
2018. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!