Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kicsinek látom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kicsinek látom a péniszemet és emiatt nem merek ismerkedni sem. Tényleg ennyire kicsi lenne?

Figyelt kérdés
Olyan 13-14cm lehet talán. Nagyon kicsinek látom és úgy érzem emiatt kinevetnének. Ami még megkeseríti az életemet az az, hogy egy jó ideje fel sem áll rendesen vagy szinte semennyire sem. Ha néha fel is áll az sem tart sokáig. Annyi szégyellem, hogy a szex sem hiányzik emiatt. Így is egy szerencsétlen vagyok és ez végképp nem hiányzott.

2018. jún. 2. 19:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

"ha csak 10 cm, ... hogy szülnek a nők gyereket?"


Ezt gondold át újra. xD

2018. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elmagyarázod, hogy hogy függ a szülésre való képesség a hüvely hosszáatól?
2018. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%

Kié képes befogadni 20 centit? Ez hülyeség.

Az összes muff vonyít itt hogy az hatalmas, nem kell akkora.

A 13-14 meg kicsi....

2018. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem kicsi az. De ha úgy érzed, vegyél egy szuper kocsit attól nagyobbnak látszik majd...
2018. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen átlagos a méreted, nem is kell ennél nagyobb, ha figyelembe vesszük hogy egy hüvely izgalmi állapotban átlagosan 12-13cm mély.

Itt a legnagyobb gond a fejedben van. Megfelelési kényszer, alacsony önbecsülés, önbizalom hiány. Ezeket kéne leküzdeni, a legelsővel kezdve és tökéletes lennél minden nőnek.

2018. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen alapon én meg többet nem megyek utcára mert nincs D-s melléméretem... nem lehet mindenkinek nagy. De a te méreted teljesen átlagosnak mondható, kicsi 11centi alatt lenne.
2018. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

"Ezeket kéne leküzdeni, " >Hogyan próbáljam meg leküzdeni?



Az átlagossal meg nem megyek semmire sem.

2018. jún. 2. 22:28
 18/21 anonim ***** válasza:

# 17


Mire szeretnél menni, ha "emiatt nem merek ismerekedni sem"?

2018. jún. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincsen.
2018. jún. 3. 08:45
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kicsi, hanem átlagos. Mondjuk én sírva fakadnék, és nagy eséllyel levágnám, ha hirtelen zsugorodna 7 centit, dehát embere válogatja.
2018. jún. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!