Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fájdalmas az együttlét már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájdalmas az együttlét már több éve, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mióta először szexeltem néha-néha mindig fájdalmas volt az együttlét, de valamikor meg nem. Jártam már több nőgyógyásznál is többször de nem tudtak mit mondani. A mostani barátommal eddig talán a legfájdalmasabb a dolog. Úgy érzem mintha nagyon nagyon szűk lennék, és elég sokszor csíp szex után is mikor elmegyek pisilni, de csak az után. Használtunk már többféle óvszert, síkosítót, pedig elég nedves szoktam lenni, de nem lett sokkal jobb, és nem mondanám, hogy túl vastag vagy hosszú lenne neki, átlagos méretű. Nem tudom mitől fájhat már több éve, de kezd elegem lenni.

L



2018. jún. 3. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vett kenetet a doki?

Nincs gombás vagy bakteriális fertőzésed?

Nincs húgyúti fertőzésed?


Elsőre ezek jutottak eszembe.

2018. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is az első pár másodperc mindig fájdalmas, de utána nem. Addig sajnos nem tudok elég nedves lenni. Ezt normálisnak tartom.

Nekem is szokott együttlét után pisilésnél csípni, de sose gondoltam hogy valami bajom lehet, hiszen járok nőgyógyászhoz.

Lehet, hogy a párod tul nagy hozzad?

2018. jún. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

De ha ennyire fájdalmas, akkor miért erőlteted?!


A szexnek a kölcsönös örömszerzés lenne a célja, nem pedig a pasi egyoldalú kielégítése - feltéve, ha nem vagy prosti.


Vagy mazochista vagy?


Szerintem is az lehet a gond, hogy méretileg nem illetek össze, keress mást!

2018. jún. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

És már több év óta még csak most kezd eleged lenni?!


Azért le a kalappal a tűrőképességed előtt!


Én tuti nem szenvedtetném magam....

2018. jún. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

"Fájdalmas az együttlét már több éve, mit csináljak?"


Hagyd abba és keress mást!


Mert amíg ebben a kapcsolatban éveket szenvedsz, addig még csak esélyt sem adsz magadnak arra, hogy boldog legyél valaki mással, aki jobban hozzád illik és örömet tud neked szerezni....

2018. jún. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Vett és nem volt semmilyen fertőzésem.

Általában az elején fájdalmas jobban de utána már nem szokott, viszont van amikor már a legelején nagyon fáj, de akkor hagyjuk is inkább a dolgot, én nem kínzom magam és ő se akar engem.

Nem hiszem hogy a mérettel lenne a gond, mivel átlagos méretű neki, 15 centi körül lehet.

Nem fogok mást keresni csak emiatt az 1 dolog miatt, attól még szeretem, nem ő tehet róla ha nekem fáj, szerintem, mindig próbál óvatos lenni.

2018. jún. 4. 08:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés időt hagytok az előjátékra.

Nekünk akkor szokott jól esni a behatolás amikor már a cerkám is nedves.


A párom szokott sürgetni. Olyankor azt mondja, hogy ő már nedves, készen áll, de mikor be akarom dugni olyan érzés, mintha száraz lenne mint a sivatag. Ilyen esetekben aktus után hasonló tünetek jelentkeznek nála mint nálad.


A filmekben nyállal nedvesítenek ami kétségkívül gyors, de közel sem olyan hatékony síkosító mint a hüvelynek és a pénisznek a természetes váladéka.

2018. jún. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eléggé el tudod magad engedi szex közben
2018. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát ebben nem vagyok biztos, lehet úgy érzem, hogy elengedem magam meg nyugodt vagyok de valójában ott lennt belül meg úgymond összeszorítom magam. Pisilésnél is néha ez szokott lenni csak azért merült ez fel bennem.
2018. jún. 8. 22:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet ez lehet a gond, hogy be vagy feszülve odalent.
2018. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!