Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárszülés után fájdalmas...

Császárszülés után fájdalmas együttlét?

Figyelt kérdés

7 hete szültem császáral.. múlt héten voltam a nőgyógyásznál és minden rendben volr így megpróbáltuk az együttlétet.. hát mit ne mondjak.. borzalmas volt.. épp hogy kicsit benyomta már fájt.. normális ez? Azota már többször próbáltuk de még mindig fáj.. nedvesnek nedves vagyok úgyhogy nem ezzel kell legyen gond.. mikor fog javulni a helyzet? Másnál is volt így ?

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2017. ápr. 28. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen normális, idővel jobb lesz. Talán a 3.-4 . aktusra volt hogy már nem fájt, de kb olyan volt mint a szüzesség elvesztése az elsők hiába figyeltünk nagyon. Főleg mi egész terhesség alatt el voltunk tiltva a nemi élettől, türelem és jobb lesz.
2017. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem fél ève volt császárom, ès még mindig kellemetlen a kezdés. Ha bele jöttünk akkor már jó. De az elején nekem is olyan volt, mintha szűk lennék. Mondjuk én ameddig szoptattam, addig a libidóm is kb nulla volt. 3hete kellett abba hagynom a szoptatást, azóta már kívánom a férjem.
2017. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Jelezd a nőgyógyászod felé, érdemben ő tud segíteni.
2017. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Normális, főleg ha szoptatsz. Nekem másfél év volt mire teljesen elmúlt.
2017. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem hónapokban telt mire úgy tudtunk együtt lenni, hogy nem fájt. Viszont az első császárom után nem volt ilyen gondom,egyáltalán nem fájt.
2017. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Császár után nekem is kellemetlen volt az együttlét,szülés után meg nem.Idővel jobb lesz.
2017. ápr. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat..

Remélem idővel jobb lesz ☺

2017. ápr. 29. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!