Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fáj a szex, ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj a szex, ez normális?

Figyelt kérdés

A barátommal tény hogy ritkán tudunk találkozni, van hogy 3-4 hónap is eltelik, és mikor újra találkozunk fáj a szex... a behatolás része , utána már nem de akkor 3-4 percig valami iszonyu :( pedig nagyon nedves szoktam lenni...

masztizni szoktam heti egy kétszer, és az nem fáj, ha ez számít...


2018. jún. 5. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
23%
Nem, nem normális. Sörösdoboz dörrentője van a netes pasinak?
2018. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mivel 3-4 havonta találkoztok (úgy is), addigra összeszűkülsz.. (Ami másik oldalról meg jó dolog.) Hiába a maszti, teljesen más, mint mikor egy pasit kell befogadnia a puncidnak.

Nekem is ugyan ez volt, ha nem szexeltem pár hónapig, pedig aztán én is tocsogok. :D

Nálam enyhítő megoldást jelentett, ha elkezdett nyalni, aztán óvatosan ujjazni.. és ezt egészen addig míg majdnem, vagy teljesen el nem élveztem...és csak utána hatolt be.

A másik meg próbáltam teljesen ellazulni az elején és nem a fájdalomra koncentrálni.


Sajnálom amúgy, kitartást és próbáljátok ki, hátha Neked is beválik! :)

2018. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!