Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként van értelme újra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként van értelme újra megkeresni olyan nőt, akivel már szexeltetek és nem rossz viszonyban váltatok el, puhatolózni hogy akarna-e újra valamit?

Figyelt kérdés

Akár több ideig tartó összejárós szexkapcsolat volt, akár akart az egyik fél kapcsolatot de mégsem jött össze, akár tényleg alkalmi volt.


Valaha szexeltél újra ilyen módon? Vagy ezeket tényleg jobb hagyni, mert esélytelen hogy újra összejöjjön a dolog? Mi a tapasztalatod?


2018. jún. 6. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Voltam ilyenben és vissza mennék szívesen.
2018. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Filozófiai értelemben semminek sincs értelme. De talán azt csináld amit jónak látsz és örömet is okoz.
2018. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán. Nő vagyok, és ismételtem már valakivel többször is, pedig nem találkoztunk/beszéltünk az alkalmak között, vagy ilyesmi.

Ha egyszer jó volt, miért ne legyen többször? :)

2018. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 (:Puszedli :) ***** válasza:
Szerintem igen van értelme.(:
2018. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!