Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme van a Tindernek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a Tindernek?

Figyelt kérdés

2 hete használom az alkalmazást és az elején tök jónak gondoltam, mert egész szép lányokkal matcheltem, az agyvérzés inkább akkor kezdődött amikor rájuk is írtam. Tehát ha ráírok valakire kreatívan nem "Szia, mizu"-val és ő meg jobbra húzott, akkor miért nem ír vissza?? :DD

pls explain dis



2018. jan. 9. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert egonövelőnek van ott, vagycsak poénból húzott arra, vagy nem is ő volt, hanem a barátnője. Nem azzal kell foglalkozni, aki nem ír, hanem azzal, aki viszont igen.
2018. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Hát mert a Szia, mizun kívül kicsit több kell nekik. Minden fiútól ezt kapják... túl sablonos. Írd meg neki h mi tetszett meg benne stb... Akár magadról is írhatsz 1-2 szót
2018. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan lehetne "Kinder"-nek is nevezni, mert sok látszólag felnőtt, de agyilag gyerek van ott összegyűlve.
2018. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 Pont azt írja, hogy NEM sziamizu-val indít és mégis...
2018. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben azért nem írok vissza, mert vagy épp nincs kedvem, vagy mással ismerkedek, vagy jobban megnézve mégsem tetszik a pasas.
2018. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon semmi, az ilyen helyeken túlkínálat van férfiakból, szóvalel vannak kényeztetve a lánykák. Nagy szerencse kell, hogy normálisat kifogj.
2018. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5, én azt értem és tiszteletben tartom, nyilván mindenkinek van élete, de azért nem hiszem el hogy valaki több napig elfoglalt legyen, ha meg mást talaláltál akkor egyszerűen megírod neki, azt meg hogy mégsem jön be azt nem nagyon hiszem, mert több hete párjaim között van
2018. jan. 9. 22:17
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Mert leszrják. Nem gondolkodnak rajta semmit. Néha húzogatják, aztán ha épp kéznél van egy jópasi, akkor talán írogatnak neki, de amúgy semmiféle energiát nem tesznek bele. A nők ennyit tudnak úgy általában.
2018. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#7 És szerinted majd mindenkinek meg fogom írni, hogy “bocsi mégse”? Francnak van ideje meg kedve hozzá. Amúgy meg attól, hogy nem törlöm a párok közül(mert ahhoz sincs kedvem, jobb dolgaim is vannak), attól még lehet mégsem tetszik.
2018. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

" És szerinted majd mindenkinek meg fogom írni, hogy “bocsi mégse”? "


Látod mennyire gyönyörűen leszarják a fejed :D

2018. jan. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!