Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Délelőtt nőgyógyásznál voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Délelőtt nőgyógyásznál voltam kivizsgáláson, és amikor az orvos felnyúlt, én nyögtem egyet. Ciki? 23/N

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem gondolnám cikinek. Nyilván rengeteg ilyen helyzetben volt már, ő már megszokta. Neked meg minimálisan jól esett ezek szerint a dolog.
2018. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Kéjesen?


Baratodnak ne meséld el minden esetre

2018. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Én néha felszisszenek vizsgálat közben, nem valami kellemes. Lehet, azt gondolta, hogy a fájdalomtól nyögtél. De amúgy meg teljesen lényegtelen, nem a hangodra koncentrált, ez a munkája.
2018. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
nem ciki
2018. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó orvosod lehet, én sírni tudnék amikor vizsgál.
2018. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Én azért váltottam nőgyógyászt,mert hasonlított a páromra és nagyon bejött,mikor vizsgált féltem hogy nedves leszek és észreveszi. Illetve egyszer,mikor a csomómat tapogatta bent,majdnem én is nyögtem...el is indult a csípőm lefelé. Nagyon kínos volt,úgy éreztem idióta vagyok,és "megcsalom" a párom.Tuti vörös is voltam.

Azóta csak idősebb NŐkhöz járok,hogy tuti ne legyen semmi ilyen. :D

2018. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
sajnos nekem és kislányomnak sincs ilyen jó orvosa, szerintem ez nem ciki
2018. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nincs szükségem nőgyógyászra, de ismerek egyet személyesen.

Azt mondta, amikor erre rákérdeztem, hogy "természetes, néha elő fordul" , sőt volt akinek orgazmusa is lett, mi közben benyúlt neki.

Nekünk is egyébként elő fordulhat hasonló Simán felállhat attól, hogy hozzá érnek. Ha normális az orvos, (ez esetben a normális az profit jelent) nem veszi magára, nem tesz megjegyzéseket se előtted se mögötted. Ha egy tahó, akkor majd elmeséli a kollégáinak, hogy mi történt. De ez mellékesen törvénytelen és etikátlan is egyben.

2018. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem az.. Tényleg ez a munkája, napi x nő fekszik a vizsgálószéken, fiataltól az idősig, szerintem abszolút szakmai szemmel néz erre az egészre, és teljesen figyelmen kívül hagyja, hogy milyen hangot adsz ki esetleg. :)
2018. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
#8 Őszintén az ilyen válaszokat jó olvasni férfiként.
2018. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!