Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a szexhiány tünetei?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a szexhiány tünetei?

Figyelt kérdés
Most már elég gyakran megkapom másoktól h nagyon rám férne egy szex mert nincs pasim jó ideje. Csak nemtom én nem vettem észre magamon látható változást hiszen maszturbálni meg szoktam akkor is. Tehát tényleg lehetnek tünetei? Ezt külső szemmel mások hogyan látják?

2018. jún. 8. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mióta nem szexeltél?
2018. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egy éve kb
2018. jún. 8. 22:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran masztizol amúgy? :)
2018. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Megnézed a pasikat, hisztisen viselkedsz, könnyen felkapod a vizet, leszólod a pasikat...
2018. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Hát a szexhiány nem tesz jót egy nőnek, hisztis lesz tőle.
2018. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Például hogy ezt leírod kérdésnek.Jajj elárultam magamat..
2018. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem minden nő lesz hisztis a szexhiánytól. Csak az, aki képtelen uralkodni magán.

Valóban van, aki ingerült lesz emiatt

2018. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Én sem szexeltem már lassan egy éve! ismerjük meg egymást! Privi? Képcsere? Nem fogsz bennem csalódni! Beszélgessünk.
2018. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
#7-es véleményét osztom, nem minden nő lesz hisztis, ingerült vagy férfiakat szidalmazó. Tényleg önuralom kérdése. Rólam pl. senki nem mondja meg, hogy évek óta nem szexeltem (és nem vagyok aszexuális).
2018. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9. Igazad van. Volt ilyen időszakom szakítás után. De nem lettem hisztis...
2018. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!