Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a szexhiány tünetei?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a szexhiány tünetei?

Figyelt kérdés
Most már elég gyakran megkapom másoktól h nagyon rám férne egy szex mert nincs pasim jó ideje. Csak nemtom én nem vettem észre magamon látható változást hiszen maszturbálni meg szoktam akkor is. Tehát tényleg lehetnek tünetei? Ezt külső szemmel mások hogyan látják?

2018. jún. 8. 22:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#6 nem azért írtam ki ezt mert szexpartnert keresek. Ha keresnék is akkor nem itt tenném. De én amúgy se szexelek olyannal akit nem szeretek mert nem tudok. És inkább így várok. Egy élvezetmentes szex nekem rosszabb mintha nem szexelnék. És csak akkor élvezem ha érzek a másik iránt valamit
2018. jún. 9. 00:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát depis lesz és vagy hisztis. Ezek a legalapabb tünetek aztán ezután emberenként változó. A masturbálás mint te is tudod nem pont olyan mint a rendes szex. Férfiaknál és nőknél is a maszturbálás nem váltja ki a szexet, csak enyhít a tüneteken. Azért a szexben kicsit többet kapsz, már persze ha nem csak dugtok. Még akkor is ha nem olyan célirányos mint ha a magadnak csinálod.
2018. jún. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
4%
nekem sincs bnőm kb 1 éve azóta csak a maszti van nem vagy egyedül ezzel :D de ha gondolod írj öszze lehetne hozni valamit :D F/22
2018. jún. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!