Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen adottságú fiúknak van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen adottságú fiúknak van esély a normális életre, barátnőre?

Figyelt kérdés

188 cm vagyok, 75 kiló. A péniszem mereven 14 centi hosszú, és 4.2 cm széles.


Sosem volt barátnőm, valószínüleg azért mert vékony vagyok. De ha meg valahogy még is lenne akkor meg a péniszemet találnák kicsinek, főleg ilyen magassághoz.

21 éves vagyok.


2018. jún. 10. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már.. Semmi baj nincs vele egy kicsit több önbizalom kellene. Örülj neki hogy magas vagy én tuti elmennék valami olyan sportot űzni amihez jó :) A pénisz méretedről meg annyit hogy van akinek nem kell nagy, van akihez pont passzolsz, aki szűkebb vagy nem olyan nagy befogadóképességű örülni fog hogy nem átlag feletti.
2018. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én arc alapján választom ki, melyik srác tetszik. A testesedet tudod formálni, a pénisz méreted teljesen átlagos, nincs azzal semmi baj. Kezdj elsősorban valamit az önbizalmaddal, mert még a 150+kilós pasik is találnak maguknak barátnőt, akkor neked miért ne sikerülne?
2018. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyavalygás helyett,mi lenne ha eljárnál edzeni?

A péniszed hosszra és vastagságra is teljesen átlagos.

2018. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
XD olyan vicces amikor azt hiszi valaki azért nincs barátnője mert vékony stb. Véletlenül se a kisugárzásodban.keresd a "hibát"
2018. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!