Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek érdemes elmennem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes elmennem férfiprostihoz?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, és szeretném tapasztalt pasival elveszteni, jó ötlet prostihoz menni? 18/l

2018. jún. 10. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Miert hiszen annyi tapasztalt ferfit talalnál!

Nekem még fízetned se kellene..

2018. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Miért kéne neked annyira tapasztalt? Akinek csak arra kellenél, te azt hiszed hogy finomkodna veled? Mert ha igen akkor nagyon tévedsz... 18 évesen nem vagy lekésve semmiről!
2018. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Ezért le leszek pontozva, de egy nőnek sincs szüksége férfi prostira, ugyanis bármikor szexelhetnek maguknál jobb pasival ingyen.


A tény, hogy szűz vagy, pedig csak még kapósabbá tesz...


Például rád már most rádírtak néhányan privibe, hogy szívesen elvennék.

Szerinted ha én pasiként kiírok egy hasonló kérdést akkor hány nő ír rám? (0)


A másik, hogy a férfi prostik között nem igazán van jó pasi, csak nézd meg a legnagyobb ilyen oldalt...

2018. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem érdemes és nagyon rossz ötlet férfiprostira fecsérelned a szüzességedet, a pénzedet, az egészségedet és az idődet!


Tapasztalt pasit bármikor találhatsz és kaphatsz ingyen!


Regizz be egy társkeresőbe és válogass kedvedre!


Igazából az lenne a legjobb, ha olyannal vesztenéd el, aki szeret téged és akit te is szeretsz...!

2018. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem, soha! Ne add föl, még fiatal vagy, épp hogy nagykorú. Hova rohansz?! Azt gondolod, hogy csúnya vagy? Vagy hogy kövér? Ne aggódj, az ilyesmi legtöbbször testképzavar, a valóságban sokkal kevesebbet számít, mint a vidám, okos, kedves, vonzó személyiség.
2018. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet.
2018. jún. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal szűz nőként 12 mikroszekundum alatt találsz 15 olyan férfit aki elvenné a szüzessédet.


...de mintha kötelező lenne ez. Ezer pasit találsz aki járna veled, hisz fiatal szűz nő vagy. Az is mindegy szinte, hogy hogy nézel ki. Csak egy icipicit kéne tenned érte...

2018. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már! Többet érsz Te annál!
2018. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is tapasztaltabb fiúval akartam elveszíteni. Én megvártam a nekem való fiút és csodás is volt.

Szerintem ne menj el prostihoz. Fogsz találkozni az életedben olyan fiúval aki tapasztalt/ügyes lesz és ingyen boldoggá tesz. Csak várd ki, és ne teherént gondolj a szüzességedre, hanem mint ajándék a jövendőbelidnek. Ezaz én véleményem. :) szurkolok!

L/18

2018. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

De miért annyira tapasztalt fiúkkal akarjátok elveszíteni am?

És a szűz fiúkkal mi lesz?

2018. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!