Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek érdemes elmennem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes elmennem férfiprostihoz?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, és szeretném tapasztalt pasival elveszteni, jó ötlet prostihoz menni? 18/l

2018. jún. 10. 16:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Semmi, a szűz fiúk pusztuljanak :D


Engem is ezert dobott a szűz barátnőm. Nem voltam neki elég határozott, ő meg félénk volt. Pedig petting is lett volna, csak egyszerűen nem volt hajlandó elmondani mi a jó neki, mik a vágyai. Tabuként kezelte a szexualitást, ez az amivel nem tudtam mit kezdeni. Semmit sem segített, csak elvárt. Nagyon sok lány ilyen. Nekem csak sokkal később sikerült találnom egy lányt, akivel tapasztalatot szerezhettem...nehezen hevertem ki ezt a traumát.


Nincs mit tenni, ha nem szereztél tapasztalatot 16-18 évesen pasiként, akkor egyre nehezebb és egyre nagyobb esélye van, hogy kidobnak. Ilyenkor érdemes prostinál gyakorolni inkább.


Az élet sohasem volt igazságos :) férfiként ezerszer nehezebb dolgod van ebben az evolúciós játékban.

2018. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen még bőven várhatsz egy olyan pasira, aki szeret is, nem csak lefekszik veled, de tényleg bárkit megkaphatsz, nő vagy, fizetni butaság lenne.
2018. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóságból írom, de velem ingyen elveszthetnéd a szühzességed, mivel vak vagyok nagyon gyengéd vagyok a nőkkel.
2018. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Irj
2018. jún. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a férfi prostik mind homoszexuálisok hogy enyhén fogalmazzak.
2018. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!