Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM világban tájékozottak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM világban tájékozottak, ilyenről hallottatok már?

Figyelt kérdés
Nagyon izgatna a helyzet ha a pasimat egy másik nő aki domináns előttem alázná. Én csak nézném ezt az egészet. Mi lehet az oka ennek? Más is tapasztalt ilyet?

2018. jún. 11. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem benned is lappang némi sub hajlam. Hiszen egy másik nő a TE pasidat alázná, te meg csak néznéd tétlenül, ahogy alázza. Olyan ez mint a cuckold, csak épp más a felállás. Kérdés, hogy csak az alázás miatt izgatna, vagy közben a nő is izgatna, amint a pasidon uralkodik? Egyáltalán, számít, milyen lenne a domina? (hogy nézne ki, stb)

Én fiú vagyok, és sztem ez izgalmas. Ha egy másik nő szanaszét alázna/dominálna a csajom előtt. :)

2018. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen jó látja #1!

Ha kényszer alatt néznéd szívesen, vsz benned is egy szub rejtőzik.


Mindenképpen érdemes utánamenni, kibontani ezt a gondolatot, szinte biztos, hogy új, izgalmas dimenziókba kerül a kapcsolatotok.


Volt már dolgom két szub lánnyal, tapasztalat, hogy ilyenkorel kell engedni a gyeplőt (az irányítást persze nem) és hadd menjenek a dolgok a fantázia és vágyak szabta úton. A jó dom Is holtáig tanul...


Mindenkinek jobb így, persze ha ésszel csináljátok.


Ne feledd, mindent lehet, de semmit sem kötelező!

(+ legyen pánikszó, valamint tartalék kulcs a bilincshez, akkor nagy baj nem lehet)


Jó mulatást!


F/40 D

2018. jún. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 De La Cruse ***** válasza:
59%

Ebbe inkább ne menjél bele.

Urald te a terepet és a nőt, nehogy az ami a tiéd más uralma alá kerüljön, mert nem fog többé tisztelni.

Értékes dolgot veszíthetsz.

2018. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zuzu82 ***** válasza:

szerintem èrdemes belemenni. Ami izgat azt mindig ki kell bontani, kèrdès persze hogy mik a hatàrok.


Pl: nem vàltozna meg pasidrol a vèlemènyed ha egy 25 cm dildoval seggbe rakjàk?

2018. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!