Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok előfordult már veletek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok előfordult már veletek, hogy buszon vagy vonaton fogdosott benneteket egy pasi? Mit reagáltatok? Kort is irjatok!

Figyelt kérdés
2018. jún. 11. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

3-as metró ér?

19 voltam, mikor ez történt. Bulizni mentünk, és egy 50-es forma pali taperolta a fenekemet.

Először azt hittem, csak véletlen valami hozzám ér, de aztán jól kivehető volt a pasas keze.

Odébb lépkedtem, rászóltam. Semmi.

Rá*aszott, mert nem egyedül voltam. Hanem egy 20 fős társasággal. A srácok észrevették, hogy valami nem stimmel, és “kedvesen” kitessékelték a papát a szerelvényből.

2018. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Velem a 2-es metró peronján fordult elő, hogy egy teljesen véletlen mozdulattal letapiztam egy csaj lába közét, aki ráadásul tapadós nadrágban volt. Épp azon gondolkoztam, hogyan magyarázzam el hihetően, hogy nem direkt volt, de ő csak vihogott egy jót és ment tovább... :)
2018. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
velem egyszer. sajnos nem tudhatta hogy kickboxra járok. úgy tökön rúgtam öröm volt nézni ahogy fetreng kinjában.
2018. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen nem,de egyszer a buszon egy csavó verte mellettem.Nem hiszem,hogy rám,de amennyire undorító volt,annyira izgatott is.
2018. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Velem volt ilyen. 4-6-os villamos, full tömeg...a mai napig nem tudom hogy csinálta, nem a seggem hanem a puncimat fogdosta, de valahogy oldalról egy 40es fehér pasi, egy 4-5 év körüli kisfiúval volt. Én 18 voltam és annyira abszurd volt a gondolat meg h tényleg jó helyen érzem a kezét??! Sokkot kaptam, sztem vagy 3 öregasszony minimum végignézte. Elindultam hátrafelé a villamoson és utánam jött a gyerekkel és megint megállt mellettem. Erre jól rátapostam a lábára a baromnak, na akkor eltűnt.
2018. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer valaki elment mellettem, és csak úgy mellékesen végigsimította a kezét a fenekemet. Rákiáltottam, hogy mi a fenét képzel?!


Jött vissza keménykedni (eléggé kigyúrt hapsi volt, én meg pusztán genetikailag nézek ki sportosnak, gyakorlatilag két percen belül elvéreznék egy edzőteremben, szóval nem sokáig húzom, ha nekem jön, szóval kábé úgy szemeztem vele, mint egy csivava egy pitbullal)


Mákomra pont egy szabadnapos biztonsági őr ült a közelben, és hamar távozásra bírta a csávót.


Nem mondom, hogy belém fagyott a szamóca, de igen, az történt.

2018. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

17:59 vagyok, fogalmazásból 5-ös :D


Kábé minden második szó leírása után meg lettem zavarva, ezért lett ilyen kusza a kommentem, bocsi

2018. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
6,7 az irasoddal nincs semmi baj. Kifejlett es inteligens stilus. Inkabb irjal tobb helyre, mert jo olvasni, annyira szimpatikusan irsz :D
2018. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Velem egyszeszer az történt hogy a buszon elég nagy tömegben egy gyönyörű lány nagy mellekel állt mellettem és folyamatosan nyomta hozzám a melleit és nem úgy hogy néha néha hozzám ért hanem folyamatosan és nem zavartatta magát én élveztem a helyzetet! Csak sajnos a barátnőmmel voltam ő nem észlelt belőle semmit!
2018. jún. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Velem egyszeszer az történt hogy a buszon elég nagy tömegben egy gyönyörű lány nagy mellekel állt mellettem és folyamatosan nyomta hozzám a melleit és nem úgy hogy néha néha hozzám ért hanem folyamatosan és nem zavartatta magát én élveztem a helyzetet! Csak sajnos a barátnőmmel voltam ő nem észlelt belőle semmit! Ff
2018. jún. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!