Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok. Nők! Idáig mi volt a...

Lányok. Nők! Idáig mi volt a legellenszenvesebb dolog egy olyan pasiban aki közeledett felétek? És hogy reagáltátok le őket?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, hogy valaki fel akart szedni titeket és mondjuk nagyon gáz volt a szövege. Mik voltak ezek? Vagy épen a szövegével nem is lett volna probléma, de mondjuk b.dös volt, vagy akármi más, ami eltántorított titeket a vele való ismerkedéstől...?

Ha lehet akkor osszátok meg ezeket az élményeiteket. Mik voltak azok a dolgok amikkel próbálkoztak nálatok?



2015. jan. 23. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Már egy éve figyellek.
2015. jan. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A leggázabb eddig az volt, amikor semmi olyat nem tettem, amiből arra következtethetett volna, hogy vonzódom hozzá. A csókot is visszautasítottam, mivel kellemetlen volt a lehellete, meg nem jött be a stílusa. Konkrétan be akarta nekem magyarázni, hogy igenis szerelmes vagyok belé, még a csók visszautasítása után is. :D Szétidegesített azzal, hogy nyomult, és rám akarta magát erőltetni, mivel állandóan úgy beszélt, hogy biztos volt abban, hogy szeretem. A vicc az egészben, hogy ezek alapján egy macsóra asszociálna az ember, aki szépsége teljes tudatában van, de pont ellenkezőleg. Egy átlagon aluli srác külsőre, viszont vannak értékelhető tulajdonságai, csak ez a megmagyarázós, erőszakos stílus mindent elront.
2015. jan. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Önteltség, önzőség az ágyban.
2015. jan. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Amikor áll egyik lábáról a másikra, feszengve vigyorog de nem szólal meg csak szenvedően pislog a haverjai felé, de meg nem szólalna. Srácok, szólítsátok le a csajokat. Mi történhet? Max lepattint, és akkor? Tessék magabiztosnak de lazának lenni, nem egoistának.
2015. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagyok, de elmondanám, mi tartott vissza egyszer, hogy rámozduljak egy csajra.

Kb 40 éve egy kora nyári este az állomás felé baktatva megláttam egy rendkívül formás hátsót. Azon nyomban ráéheztem, így aztán a nyomába szegődtem. Talán 15 m volt már csak közöttünk, mikor a csaj elegáns mozdulattal kivágta a taknyát. Ezek után talán nem csoda, hogy hagytam felszállni a vonatra. :))

2015. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
27%

Folyton irt nekem fb.n

Semmi erdekes temaja nem volt ..allandoan a tanulasrol szovegelt meg magyarazta nekem a fizikat LOL.

Egyik nap meg nem is koszont hanem oda jott hozzam,adott egy csokit majd se szo se beszed tovabb ment.

te jo eg. xd

2015. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!